Raydın G238IPS165 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Raydın G238IPS165 Monitör Fiyatları

RAYDIN G238IPS165, 23.8", 1ms, 165Hz, Full HD, HDMI, DP, USB, Hoparlör, IPS LED, Frameless, FreeSync Gaming Monitör

Satıcı: Ptd Bilişim

4.845,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 4845.15
Raydın G238ıps165, 23.8", 1Ms, 165Hz, Full Hd, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, Ips Led, Frameless, Freesync Gaming Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

4.948,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 4948.40
Raydın G238ıps165, 23.8", 1Ms, 165Hz, Full Hd, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, Ips Led, Frameless, Freesync Gaming Monitör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.015,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 5015.20
Raydın G238IPS165, 23.8", 1ms, 165hz, Full Hd, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, IPS Led, Frameless, Freesync Gaming Monitör - 24 inç - 165 Hz

Satıcı: onlinealisverisyap

5.603,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 5603.79
Raydın G238ıps165, 23.8", 1ms, 165hz, Full Hd, 300 Nits, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, Ips Led, Frameless

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

5.619,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 5619.41
Raydın G238ıps165, 23.8", 1ms, 165hz, Full Hd, 300 Nits, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, Ips Led, Frameless

Satıcı: Teknoteg

5.785,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 5785.54
Raydın G238IPS165, 23.8", 1ms, 165Hz, Full Hd, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, IPS Led, Frameless, Freesync Gaming Monitör - 5 ms - 100 Hz

Satıcı: akelgüvenlik

5.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 5950.00
RAYDIN G238IPS165, 23.8", 1ms, 165Hz, Full HD, HDMI, DP, USB, Hoparlör, IPS LED, Frameless, FreeSync Gaming Monitör

Satıcı: MAESKO

6.950,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 6950.05

Raydın G238IPS165 Monitör Fiyat Geçmişi

Raydın G238IPS165 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Raydın G238IPS165 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• DisplayPort (DP) Var
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 384 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 170 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun

Raydın G238IPS165 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.