Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
RAYDIN G270IPS165, 27", 1ms, 165Hz, Full HD, HDMI, DP, USB, Hoparlör, IPS LED, Frameless, FreeSync Gaming Monitör Satıcı: Ptd Bilişim
5.555,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 5555.77
Raydın 27" 1ms 165Hz Fhd IPS Dp-Hdmi Gaming Monitö R MODEL:G270IPS165) - siyah
Satıcı: akelgüvenlik
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 6599.00
Raydın G270IPS165, 27", 1ms, 165Hz, Full Hd, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, IPS Led, Frameless, Freesync Gaming Monitör
Satıcı: akelgüvenlik
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 6799.00
Raydın G270ıps165, 27", 1ms, 165hz, Full Hd, Hdmı, Dp, Usb, Hoparlör, Ips Led, Frameless, Freesync G Satıcı: FG BİLİŞİM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ
7.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 7400.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR