Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Samsung LS27D366GAUXUF (S27D366) Monitör Fiyatları

Samsung Essential S3 27" 4 Ms 100 Hz Full HD Curved LED Monitör LS27D366GAUXUF

Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 59 yorum

4.974,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4974.57
Samsung LS27D366GAUXUF 27" 4 MS 100 Hz Full HD Curved LED Monitör

Satıcı: MrCep

4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 4749.00
Samsung Essentıal S3 27" 100 Hz Full HD Curved (Kavisli) Monıtor

Satıcı: Bozdan Teknoloji

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 4999.00
Samsung Essential S3 27" 4 Ms 100 Hz Full HD Curved LED Monitör LS27D366GAUXUF

Satıcı: narte shop | 59 yorum

5.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5115.00
LS27D366GAUXUF

Satıcı: Bozdan Teknoloji

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 5209
Samsung Essential S3 27" 4 Ms 100 Hz Full HD Curved LED Monitör LS27D366GAUXUF

Satıcı: Bizce Avm

5.465,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5465.14
Samsung LS27D366GAUXUF 27" 4 MS 100 Hz Full HD Curved LED Monitör

Satıcı: narteshop

5.487,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 5487.00
SAMSUNG S3 LS27D366GAUXUF 27'' FHD 100Hz 4ms VA Curved Monitör

Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ

5.669,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5669.06
Samsung Essential 27" 4Ms 100Hz (HDMI+D-SUB) FULL HD CURVED MONİTÖR LS27D366GAUXUF

Satıcı: BOZDAN Teknoloji

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 5819.03
Samsung 27 " 4 Ms 100 Hz Full Hd Curved Led Monitör Ls27d366gauxuf

Satıcı: Dualpazar

6.144,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 6144.60
SAMSUNG S3 LS27D366GAUXUF 27'' FHD 100Hz 4ms VA Curved Monitör

Satıcı: dualpazar

6.577,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6577.20
SAMSUNG S3 LS27D366GAUXUF 27'' FHD 100Hz 4ms VA Curved Monitör

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ

6.788,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 6788.91

Samsung LS27D366GAUXUF (S27D366) Monitör Fiyat Geçmişi

Samsung LS27D366GAUXUF (S27D366) Monitör Ürün Ailesi

Samsung LS24D366GAUXUF (S24D366) (S24D366GAU) Monitör 23.5 İnç 3.699,00 TL
Samsung LS27D366GAUXUF (S27D366) (S27D366GAU) Monitör 27 İnç 4.749,00 TL

Samsung LS27D366GAUXUF (S27D366) Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Samsung LS27D366GAUXUF (S27D366) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -2 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 622.6 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 466.2 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 234.2 mm
• Ekran Genişliği 622.6 mm
• Ekran Yüksekliği 367.2 mm
• Ekran Derinliği 108.2 mm
• Ekran Ağırlığı 3.3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Samsung LS27D366GAUXUF (S27D366) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.