Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Samsung LS32DM703UUXUF (S32DM703) Monitör Fiyatları

Samsung M7 M70D 32" 4 ms 60 Hz (HDMI+USB +USB-C) 4K (3840 x 2160) WiFi+Bluetooth Smart Monitör LS32DM703UUXUF - Beyaz - 32

Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 56 yorum

11.624,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 11624.07
Samsung 32" 4K VA 60 Hz 4 ms Smart Monitör

Satıcı: Bozdan Teknoloji

11.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 11759
Samsung M7 32"60 Hz 4 ms (HDMI+USB+WiFi+Bluetooth ) 4K Monitör LS32DM703UUXUF

Satıcı: Bozdan Teknoloji

11.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 11749.00
Samsung M7 M70D UHD 32'' 4ms 60Hz 4K Smart (Bluetooth+WiFi+USB+HDMI) Monitör LS32DM703UUXUF

Satıcı: BOZDAN Teknoloji

11.833,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 11833.03
Samsung LS32DM703UUXUF 32" 4 Ms 60 Hz 4K Smart UHD Monitör

Satıcı: BozdanTeknoloji

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 12089.07
SAMSUNG 32" LS32DM703UUXUF 4Ms 60Hz 4K SMART M7 M70D UHD MONITOR

Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ

12.284,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 12284.06
Samsung M7 32" Monitör 3840 x 2160 60 Hz 4 Ms Tepki Süresi Geniş Ekran Profesyonel Kullanım LS32DM703UUXUF - 32 inç

Satıcı: Naxin

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 18500.00
Samsung LS32DM703UUXUF 32" 4 Ms 60 Hz 4K Smart UHD Monitör

Satıcı: Zeta

18.507,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 18507.00
Samsung M7 M70d 32" 4 Ms 60 Hz (Hdmı+Usb +Usb-C) 4K (3840 X 2160) Wifi+Bluetooth Smart Monitör Ls32dm703uuxuf

Satıcı: ylmzhome

21.629,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 21629.70
Samsung M7 M70D 32" 4 ms 60 Hz (HDMI+USB +USB-C) 4K (3840 x 2160) WiFi+Bluetooth Smart Monitör LS32DM703UUXUF

Satıcı: Erenler Ticaret

22.085,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 22085.06

Samsung LS32DM703UUXUF (S32DM703) Monitör Fiyat Geçmişi

Samsung LS32DM703UUXUF (S32DM703) Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Samsung LS32DM703UUXUF (S32DM703) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -2 º
• Tilt Aralığı (+) +22 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 716.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 517 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 193.5 mm
• Ekran Genişliği 716.1 mm
• Ekran Yüksekliği 424.5 mm
• Ekran Derinliği 41.8 mm
• Ekran Ağırlığı 5.4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 58 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 150 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Samsung LS32DM703UUXUF (S32DM703) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.