Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) Monitör Fiyatları

SAMSUNG Odyssey G3 G30D 32" FHD VA 180 Hz Oyuncu Monitörü LS32DG302EUXUF

Satıcı: Tekramarket

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 8809
Samsung Odyssey G3 Ls32dg302euxuf 32" 1 Ms Full Hd Pivot 180 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: tulparlife

8.977,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 8977.50
Samsung Odyssey G3 G30D LS32DG302EUXUF 32" 1 MS 180 Hz Full HD VA LED Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar

9.331,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 9331.31
Samsung Odyssey G3 G30D 32" 180Hz 1ms Full HD Pivot VA Gaming Monitör LS32DG302EUXUF - 32

Satıcı: ülgen bilgisayar | 22 yorum

9.382,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 9382.77
Samsung Odyssey G3 G30D LS32DG302EUXUF 32" 1 MS 180 Hz Full HD VA LED Monitör

Satıcı: Tekramarket | 9 yorum

9.485,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 9485.07
Samsung Odyssey G3 G30D 32" 180Hz 1ms Full HD Pivot VA Gaming Monitör LS32DG302EUXUF - 32

Satıcı: Tekramarket | 22 yorum

9.501,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 9501.16
SAMSUNG Odyssey G3 LS32DG302EUXUF 32'' FHD 180Hz 1ms VA Pivot Gaming Monitör

Satıcı: Tekramarket

9.505,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 9505.03
SAMSUNG Odyssey G3 G30D FHD 180 Hz Oyun Monitörü LS32DG302EUXUF

Satıcı: Tekramarket

10.052,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 10052.19
Samsung 32" Va Odyssey G3 Ls32dg302euxuf 1Ms 180Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

10.267,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10267.30
SAMSUNG Odyssey G3 LS32DG302EUXUF 32'' FHD 180Hz 1ms VA Pivot Gaming Monitör

Satıcı: ramazanmutlu

14.574,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 14574.51

Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) Monitör Fiyat Geçmişi

Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) Monitör Ürün Ailesi

Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.3
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 719.2 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 597.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 248.8 mm
• Ekran Genişliği 719.2 mm
• Ekran Yüksekliği 434.8 mm
• Ekran Derinliği 93.7 mm
• Ekran Ağırlığı 3.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 48 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Samsung Odyssey G3 32" LS32DG302EUXUF (S32DG30) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.