Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) Monitör Fiyatları

Samsung Odyssey G5 G55C Ls32Cg552Euxuf 32" 1 Ms 2K Curved 165 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: TECHBURADA

9.558,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 9558.38
Samsung Odyssey G5 G55C LS32CG552EUXUF 32" 1 MS 165 Hz 2K QHD Curved VA LED Monitör

Satıcı: Techburada | 31 yorum

9.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 9759.00
Samsung 32" Odyssey G5 G55C 2K 165 Hz Gaming Monitör Siyah

Satıcı: Techburada

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 9999.00
Samsung 32" Odyssey G5 G55c 165Hz 1Ms Qhd Curved Va Gaming Monitör Ls32cg552euxuf

Satıcı: Techburada

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9999.00
Samsung Odyssey G5 G55C LS32CG552EUXUF 32" 1 MS 165 Hz Qhd Kavisli Oyuncu Monitör

Satıcı: TECHBURADA

10.559,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 10559.05
Samsung 32" Odyssey G5 G55C LS32CG552EUXUF 1ms 165Hz (Hdmı+Dp) Qhd Curved Gaming Monitör

Satıcı: Techburada | 87 yorum

10.768,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 10768.13
Samsung 32" Odyssey G5 G55C LS32CG552EUXUF 1ms 165Hz (Hdmı+Dp) Qhd Curved Gaming Monitör

Satıcı: Pak Medya | 87 yorum

11.911,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 11911.00
Samsung Odyssey G5 G55C Ls32Cg552Euxuf 32" 1 Ms 2K Curved 165 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Samsung Türkiye

12.453,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 12453.83
Samsung Odyssey G5 G55C LS32CG552EUXUF 32" 1 MS 165 Hz 2K QHD Curved VA LED Monitör

Satıcı: szkstore

17.437,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 17437.50
Samsung 32" Odyssey G5 G55c Ls32cg552euxuf 1Ms 165Hz (Hdmı+Dp) Qhd Curved Gaming Monitör

Satıcı: ylmzhome

26.436,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 26436.10

Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) Monitör Fiyat Geçmişi

Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) Monitör Ürün Ailesi

Samsung Odyssey G5 27 27 İnç 6.830,01 TL
Samsung Odyssey G5 32 32 İnç 9.558,38 TL

Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -2 º
• Tilt Aralığı (+) +18 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 710.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 533.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 272.6 mm
• Ekran Genişliği 710.1 mm
• Ekran Yüksekliği 439.4 mm
• Ekran Derinliği 135.9 mm
• Ekran Ağırlığı 4.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 64 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Samsung Odyssey G5 32" LS32CG552EUXUF (S32CG552) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.