Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Samsung Odyssey G5 Lc34g55twwrxuf 34" 1 Ms Wqhd Curved 165 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: Teknofish
13.521,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 13521.00
Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWRXUF 34" 1 MS 165 Hz Freesync HDR10 2K WQHD Curved VA LED Monitör Satıcı: Ceptech
13.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 13799.00
Samsung Odyssey G5 34" Ultra WQHD 2K 1ms 165Hz Freesync HDR10 1000R Kavisli Oyun Monitörü Satıcı: Ceptech
13.799,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 13799.08
Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWRXUF 34" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync WQHD Curved LED Monitör
Satıcı: Hepsiburada | 38 yorum
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 14999.00
Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWRXUF 34" 1 MS 165 Hz Freesync HDR10 2K WQHD Curved VA LED Monitör Satıcı: gunesavmeregli
17.205,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 17205.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM