4.0 (1 oy) / 3 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Samsung Odyssey G6 27" LS27BG650EUXUF Monitör Fiyatları

Samsung 27" Odyssey G6 2K 240 Hz Gaming Monitör Siyah

Satıcı: BY-PRO

14.487,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 14487.00
Samsung Ls27bg650euxuf 27" Odyssey G6 Qhd 240 Hz Gaming Lcd Monitör

Satıcı: by-pro bilişim

14.999,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 14999.60
Samsung Ls27bg650euxuf 27" Odyssey G6 Qhd 240 Hz Gaming Lcd Monitör

Satıcı: SmartEvim

15.024,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 15024.60
Samsung LS27BG650EUXUF 27" Odyssey G6 Qhd 240 Hz Gaming Monitör

Satıcı: By-Pro Bilişim

15.315,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 15315.33
Samsung 27" Odyssey G6 2K 240 Hz Gaming Monitör Siyah

Satıcı: Marketkolik

15.374,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 15374.00
Samsung LS27BG650EUXUF 27" Odyssey G6 Qhd 240 Hz Gaming Monitör

Satıcı: marketkolik

15.422,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 15422.03
Samsung G65B Gaming Odyssey G6 27 2560x1440 VA 1000R 240Hz 1ms 2.500:1 HDR600 FreeSync Premium Pro

Satıcı: KRAFT DTM

15.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 15709
Samsung LS27BG650EUXUF 27" Odyssey G6 Qhd 240 Hz Gaming LCD Monitör

Satıcı: by-pro | 14 yorum

15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 15799.00
Samsung 27" Odyssey G6 2K 240 Hz Gaming Monitör Siyah

Satıcı: Smartevim

15.839,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 15839.04
Samsung LS27BG650EUXUF 27" Odyssey G6 Qhd 240 Hz Gaming LCD Monitör

Satıcı: ÖZKÖKLER GROUP | 14 yorum

15.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 15899.00
Samsung 27" Odyssey G6 2K 240 Hz Gaming Monitör Siyah

Satıcı: By Pro

16.319,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 16319.05

Samsung Odyssey G6 27" LS27BG650EUXUF Monitör Fiyat Geçmişi

Samsung Odyssey G6 27" LS27BG650EUXUF Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Samsung Odyssey G6 27" LS27BG650EUXUF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-A (Type-A) Özellikleri Hızlı Şarj (USB BC 1.2)
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var
• Diğer Bağlantılar Ethernet LAN (10 M/100 M/1 G)

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -9 º
• Tilt Aralığı (+) +13 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 578.3 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 311.1 mm
• Ekran Genişliği 615.8 mm
• Ekran Yüksekliği 384.4 mm
• Ekran Derinliği 165.6 mm
• Ekran Ağırlığı 4.5 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 61 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Samsung Odyssey G6 27" LS27BG650EUXUF Monitör Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Deneme H**** Profil Resmi

2 yorum

Deneme H**** @epey?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Deneme H**** Profil Resmi

2 yorum

Deneme H**** @epey bu model gerçektende 2025 model mi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Deneme H**** Ülkemizde satışa sunulan yılı ifade eder.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.