4.4 (2 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Samsung Odyssey G7 27" LS27DG702EUXUF Monitör Fiyatları

Samsung 27" Odyssey G7 G70D 144Hz 1ms 4K UHD Fast IPS Pivot Smart Gaming Monitör LS27DG702EUXUF - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: Techburada | 13 yorum

19.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 19399.00
Samsung 27\" Odyssey G7 G70D 144Hz 1Ms UHD IPS Smart Pivot Gaming Monitör LS27DG702EUXUF

Satıcı: Techburada

19.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 19199.00
Samsung 27" Odyssey G7 G70D 144Hz 1Ms UHD IPS Smart Pivot Gaming Monitör LS27DG702EUXUF

Satıcı: TECHBURADA

19.496,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 19496.03
Samsung 27" Odyssey G7 G70d 144hz 1ms 4k Uhd Fast Ips Pivot Smart Gaming Monitör Ls27dg702euxuf

Satıcı: Techburada

21.389,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 21389.07
Samsung 27" Odyssey G7 G70D 144Hz 1Ms 4K UHD Fast IPS Pivot Smart Gaming Monitör LS27DG702EUXUF

Satıcı: TECHBURADA

21.570,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 21570.15
Samsung 27" Odyssey G7 G70D 144Hz 1Ms UHD IPS Smart Pivot Gaming Monitör LS27DG702EUXUF

Satıcı: Techburada

22.023,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 22033.41
Samsung Odyssey G70D 27'' 3840x2160 IPS Flat 144Hz 1ms 1,000:1 HDR400, HDR10+ FreeSync Premium Gaming Monitör, LS27DG702EUXUF

Satıcı: Gureller

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 22509
Samsung Odyssey G7 G70D 27" 1 MS 144Hz UHD LCD Monitör LS27DG702EUXUF

Satıcı: gureller

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 22499.00

Samsung Odyssey G7 27" LS27DG702EUXUF Monitör Fiyat Geçmişi

Samsung Odyssey G7 27" LS27DG702EUXUF Monitör Ürün Ailesi

Samsung Odyssey G7 27 27 İnç 19.199,00 TL
Samsung Odyssey G7 32 31.5 İnç 26.771,03 TL

Samsung Odyssey G7 27" LS27DG702EUXUF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Samsung Odyssey G7 27" LS27DG702EUXUF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC HDMI ARC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var
• Diğer Bağlantılar Ethernet (LAN)

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -2 º
• Tilt Aralığı (+) +25 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 553.2 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 263.5 mm
• Ekran Genişliği 613 mm
• Ekran Yüksekliği 361.5 mm
• Ekran Derinliği 73.8 mm
• Ekran Ağırlığı 3.9 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 46 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 78 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Samsung Odyssey G7 27" LS27DG702EUXUF Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

fenersun Profil Resmi

2 yorum

fenersun güzel
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.