Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: tulparlife
18.002,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 18002.50 Samsung Odyssey G7 LS28BG702EPXUF 28" 1 MS 144 Hz G-Sync UHD IPS MonitörSatıcı: Teknortak | 2 yorum
18.497,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 18497.18 SAMSUNG 28" LS28BG702EPXUF 1Ms (GTG) 144Hz UHD G-Sync Smart Oyun Monitörü3 yorum
18.498,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 18498.96 Samsung LS28BG702EPXUF Odyssey G7 28 inç UHD 1ms 144Hz HDR400 G-Sync Smart Oyun MonitörüSatıcı: EbrarBilgisayar
18.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 18599.00 Samsung Odyssey G7 LS28BG702EPXUF 28" IPS UHD 1 ms 144 Hz Smart G-Sync Oyuncu MonitörüSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 3 yorum
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 18999.00 SAMSUNG Odyssey G7 LS28BG702EPXUF 28" 4K UHD 144Hz 1ms 144Hz G-Sync HDR400 IPS Gaming Monitör 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19009 Samsung 28”/32” Odyssey G7 Smart Oyun MonitörüSatıcı: MediaMarkt
19.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 19000.00 Samsung 28” / 32” Odyssey G7 Smart Oyun MonitörüSatıcı: Ebrar Bilgisayar
19.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 19479.00 28 SAMSUNG LS28BG702EPXUF IPS UHD 1MS 144HZ HDMI DPSatıcı: ATOMGAMESTORE
20.200,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 20200.27 Samsung Odyssey G7 28" LS28BG702EPXUF (S28BG70) MonitörSatıcı: Atom Game Store
20.858,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
10 20858.97 Samsung Odyssey G7 LS28BG702EPXUF 28" 1 MS 144 Hz G-Sync UHD IPS MonitörSatıcı: GameStore
21.189,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
11 21189.64 28 SAMSUNG LS28BG702EPXUF IPS UHD 1MS 144HZ HDMI DPSatıcı: Teknortak
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
12 22499.00