Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Samsung 240 Hz LS27HG612SUXUF Monitör - 0,03 ms
Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum
27.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 27699.00
Samsung 27 İnç QHD OLED 240 Hz 0.03ms Oyun Monitörü LS27HG612SUXUF Satıcı: Amazon.com.tr
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
2 28009
Samsung 27” Odyssey OLED G6 G61H 240 Hz Gaming Monitör
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
3 27999.00
SAMSUNG 27" LS27HG612SUXUF ODYSSEY G6 0.03Ms(GTG) 240Hz QHD OLED GAMING MONITOR
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
4 27999.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER