Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknout
27.834,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 27834.05 Samsung Ls34bg850suxuf Smart Odyssey Oled G8 34 İnc 0.1Ms Gtg 175Hz Uwqhd 1800R Has Usb Type-C Mini Dp Gaming MonitorSatıcı: NOTEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM
31.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 31350.00 Samsung Odyssey Neo G8 Ls34Bg850Suxuf 34 0.1 Ms Freesync Curved Oyuncu Monitörü 34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 34399.00 Smart Odyssey OLED G8 LS34BG850SUXUF 34 3440x1440 175Hz 0.1ms mDP Type-C HDR 400 Curved Oyuncu MonitörüSatıcı: idefix
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34409 Samsung Ls34bg850suxuf Smart Odyssey Oled G8 34" 0.1ms 175hz Uwqhd 1800r Has Usb Type-c Mini Dp Gaming GümüşSatıcı: Trendyol | 3 yorum
34.699,52 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 34709.52 SAMSUNG 34" ODYSSEY 0,03Ms (GTG) 175Hz OLED UWQHD MİNİ DP GAMING MONİTÖR2 yorum
35.612,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 35612.00 Samsung 34" Smart Odyssey OLED G8 LS34BG850SUXUF 0.03ms 175hz HDMI,DisplayPort FreeSync Curved 4K Gaming Monitör 37.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 37609 Samsung Smart Odyssey G8 LS34BG850SUXUF 34" 0.1 MS 175 Hz UWQHD Curved OLED MonitörSatıcı: Uzmanlarpc
38.455,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 38455.64 Samsung Smart Odyssey OLED G8 34'' 0.03ms 175Hz Curved Monitör (SM-LS34BG850SUXEN)Satıcı: Teknobiyotik
39.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 39309.00 Samsung Ls34bg850suxuf , Odyssey Oled G8 34" 0,03Ms, 175Hz, 2K Ultra Wqhd, 1Xmini Dp, 1Xmicro Hdmı, 2Xusb-C, Oled Panel, Curved Pivot, Smart GamıngSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
39.798,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 39798.77 Samsung Smart Odyssey G8 LS34BG850SUXUF 34" 0.1 MS 175 Hz UWQHD Curved OLED MonitörSatıcı: Teknobiyotik
40.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
11 40119.00 Samsung Smart Odyssey G8 LS34BG850SUXUF 34" 0.1 MS 175 Hz UWQHD Curved OLED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
40.295,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
12 40295.33 Samsung 34"Smart Odyssey OLED G8 0.03 ms 175Hz UWQHD 1800R Gaming Monitör - SiyahSatıcı: TRGaming | 19 yorum
40.699,00 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 40699.00 Samsung Smart Odyssey Oled G8 Ls34Bg850Suxuf 34" 0.1 MS 175 Hz MDP Type-C HDR 400 Curved Oyuncu MonitörüSatıcı: Game Store
40.729,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 40729.17 Smart Odyssey OLED G8 LS34BG850SUXUF 34 3440x1440 175Hz 0.1ms mDP Type-C HDR 400 Curved Oyuncu MonitörüSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
41.732,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 41732.00 Smart Odyssey OLED G8 LS34BG850SUXUF 34 3440x1440 175Hz 0.1ms mDP Type-C HDR 400 Curved Oyuncu MonitörüSatıcı: Game Store
42.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 42500.00 Samsung Smart Odyssey OLED G8 34" 0.1ms 175Hz UWQHD 1800R HAS USB Type-C Mini DP Gaming Monitör 43.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 43699.00 Smart Odyssey OLED G8 LS34BG850SUXUF 34 3440x1440 175Hz 0.1ms mDP Type-C HDR 400 Curved Oyuncu MonitörüSatıcı: Ebrar Bilgisayar
44.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 44539.00