Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Samsung ViewFinity S8 32" UHD, 3840 x 2160, 5ms, IPS, 60Hz, HDR10, USB-C, KVM, LS32D800UAUXUF Satıcı: EbrarBilgisayar
17.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 17789
Samsung ViewFinity S8 32 3840x2160 4K UHD 60Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 HDR10 VA Monitor Satıcı: Ebrar Bilgisayar
17.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 17779.00
Samsung Viewfinity S8 Ls32D800Uauxuf 32 3840X2160 4K Uhd 60Hz 5Ms Hdmi Dp Type-C Rj45 Hdr10 Va Moni Satıcı: Ebrar Bilgisayar
17.992,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 17992.53
Samsung ViewFinity S8 LS32D800UAUXUF 32 3840x2160 4K UHD 60Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 HDR10 VA Monitör Satıcı: Ebrar Bilgisayar
18.402,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 18402.24
Samsung Viewfinity S8 Ls32d800uauxuf 32 3840X2160 4K Uhd 60Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Rj45 Hdr10 Va Monitör
Satıcı: EbrarBilgisayar
18.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 18549.00
Samsung Viewfinity S8 LS32D800UAUXUF 32 3840X2160 4K UHD 60Hz 5ms HDMI Dp Type-C RJ45 HDR10 Va Monitor - 5 ms - 60 Hz
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
19.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 19019.00
27 İnç
14.999,00 TL
31.5 İnç
17.779,00 TL
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM