Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: buluteknoloji | 12 yorum
3.836,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 3836.00 THULL Tg-238c Gaming 23.8" Curved (KAVİSLİ) 1ms 165hz 1920x1080 Fullhd Vga Hdmi Dp (VESA) Fre Pre, HSatıcı: BuluTeknoloji
3.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 3889.00 THULL TG-238C 23,8" 1ms 165Hz Freesync Premium FHD HDR300 (Hdmı+DP+Vga) VA Flat Gaming Led MonitörSatıcı: TNG BİLİSİM
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 4999.00 Thull Tg-238C 23,8" 1Ms 165Hz Freesync Premium Fhd Hdr300 (Hdmi+Dp+Vga) Frameless Va Curved Gaming Led MonitorSatıcı: SND BİLİŞİM
9.946,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 9946.27 Thull TG-238C 23.8" 1Ms 165Hz Freesync Premium FHD HDR300 Gaming LED MonitörSatıcı: SndBilisim
10.169,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 10169.76 Thull TG-238C 23,8" 1ms 165Hz Freesync Premium Fhd HDR300 (Hdmı+Dp+Vga) Frameless Va Curved Gaming LED MonitörSatıcı: SNDBilisim
10.597,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 10597.44 Thull Tg-238C 23.8" 1 MS 165 Hz FreeSync Premium Hdr300 Frameless VA FHD Curved LED Oyuncu MonitörüSatıcı: SND Bilisim
10.693,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 10693.20