Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Twisted Minds TM27FHD280IPS Monitör Fiyatları

TWISTED MINDS 27" TM27FHD280IPS FHD 280HZ 0,5MS HDMI DP HDR10 FAST IPS PIVOT RGB GAMING MONİTÖR

Satıcı: Gamers Arena

6.304,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 6304.03
TWISTED MINDS 27" TM27FHD280IPS FHD 280HZ 0,5MS HDMI DP HDR10 FAST IPS PIVOT RGB GAMING MONİTÖR

Satıcı: Gamers_Arena

6.445,06 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6455.06
Twısted Mınds TM27FHD280IPS 27" 0.5 MS 280 Hz DP HDR10 FAST IPS RGB Gaming Monitör

Satıcı: Gamers_Arena

6.574,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 6574.17
Twısted Mınds 27" Tm27fhd280ıps Fhd 280Hz 0,5Ms Hdmı Dp Hdr10 Fast Ips Pıvot Rgb Gamıng Monitör

Satıcı: MARKETPRO

6.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6649.00
TWISTED MINDS 27" TM27FHD280IPS FHD 280HZ 0,5MS HDMI DP HDR10 FAST IPS PIVOT RGB GAMING MONİTÖR

Satıcı: Gamers Arena

6.680,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6680.21
Twısted Mınds 27" Tm27fhd280ıps Fhd 280Hz 0,5Ms Hdmı Dp Hdr10 Fast Ips Pıvot Rgb Gamıng Monitör

Satıcı: Gamers Arena

6.715,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6715.60
Twısted Mınds 27" TM27FHD280IPS Fhd 280HZ 0,5ms HDMI Dp HDR10 Fast IPS Pıvot Rgb Gamıng Monitör

Satıcı: Gamers_Arena | 7 yorum

7.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 7149.00
Twısted Mınds 27" TM27FHD280IPS Fhd 280HZ 0,5ms HDMI Dp HDR10 Fast IPS Pıvot Rgb Gamıng Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

8.780,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8780.22

Twisted Minds TM27FHD280IPS Monitör Fiyat Geçmişi

Twisted Minds TM27FHD280IPS Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Twisted Minds TM27FHD280IPS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 535 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 240 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 365 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı 4.85 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 48 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Twisted Minds TM27FHD280IPS Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.