Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Verbatim Pmt-14 14" 6 Ms Full Hd Ips Taşınabilir Monitör
Satıcı: tulparlife
8.407,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 8407.50
Verbatim PMT-14 Taşınabilir Dokunmatik Monitor 14 Full Hd 1080P Satıcı: Nethouse
8.907,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 8907.17
Verbatim Pmt-14 1080P Full Hd 14" Dokunmatik Metal Kasa Taşınabilir Monitör
Satıcı: NetHouse
9.214,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 9214.10
Verbatim PMT-14 14" 60Hz 6Ms HDMI+USB-C HDR FullHD FreeSync IPS Taşınabilir Dokunmatik Monitör Satıcı: Nethouse
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 9999.00
Verbatim PMT-14 1080p Full HD 14" Dokunmatik Metal Kasa Taşınabilir Monitör Satıcı: Nethouse
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 9999.00
PMT-14 14" 6 ms IPS FreeSync Full HD Dokunmatik Metal Kasa Taşınabilir Monitör
10.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 10309
Verbatim PMT-14 14" 60Hz 6Ms HDMI+USB-C HDR FullHD FreeSync IPS Taşınabilir Dokunmatik Monitör Satıcı: ZoomShop
14.185,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 14185.93
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ