Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TrueTech | 2 yorum
11.924,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 11924.25 ViewSonic 21.5'' TD2230 14ms Analog+ HDMI+ Display Full HD IPS Dokunmatik MonitörSatıcı: Bilişim Burada
12.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 12000.00 ViewSonic TD2230 21.5" 5ms GTG 60Hz IPS Full HD Dokunmatik Monitör 13.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 13139.00 ViewSonic TD2230 21.5" 75 Hz 14 ms (HDMI+Display) IPS Dokunmatik Led MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
13.749,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 13749.36 VIEWSONIC 21.5 DOKUNMATİK TD2230 5MS 60HZ HDMI DP KURUMSAL MONİTÖRSatıcı: onlinealisverisyap
13.729,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 13739 Viewsonic Td2230 21.5" 1920 x 1080 75 Hz 14 ms VGA Hdmi DP USB 10 Parmak Dokunmatik Çerçevesiz IPS MonitörSatıcı: Sepetist
13.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 13849.00 ViewSonic TD2230 21.5" 75 Hz 14 ms (HDMI+Display) IPS Dokunmatik Led MonitörSatıcı: Sepetist
13.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 13959.00 ViewSonic Vıewsonıc Td2230 21.5 Inç 1920x1080 Fhd 5ms FlatSatıcı: Sepetist
14.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 14259.00 Viewsonic TD2230 21,5" 75 Hz 14 ms (HDMI+Display) Full HD IPS Dokunmatik Led MonitörSatıcı: Sepetist | 4 yorum
14.929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 14929.00 Td2230 21,5 5Ms 75Hz Vga/Hdmı/Dp DokunmatıkSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
15.243,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
10 15243.95