Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TrueTech
11.924,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 11924.25 VIEWSONIC 23.6 DOKUNMATIK TD2423 7MS 60HZ HDMI-DVI KURUMSAL MONİTÖR 1920X1080Satıcı: onlinealisverisyap
12.450,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 12460 Viewsonic TD2423 24" 7 MS 75 Hz VGA+DVI+HDMI+Type-C Full HD Dokunmatik MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
12.500,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 12500.53 Viewsonic TD2423 59,9 cm (24 inç) dokunmatik monitör (Full-HD, HDMI, USB, 10 noktalı çoklu dokunuş, entegre stant, hoparlör, 4 yıl değiştirme servisi) siyahSatıcı: onlinealisverisyap
12.511,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 12511.52 Viewsonic TD2423 24" 7 MS 75 Hz VGA+DVI+HDMI+Type-C Full HD Dokunmatik MonitörSatıcı: ramazanmutlu
12.698,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 12698.90 24 Vıewsonıc TD2423 Full Hd Vga+Dvı+Hdmı+Usb Type A 10 Parmak Dokunmatık MonıtorSatıcı: onlinealisverisyap
13.661,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 13661.98 24 VIEWSONIC TD2423 FULL HD VGA+DVI+HDMI+USB TYPE A 10 PARMAK DOKUNMATIK MONITORSatıcı: onlinealisverisyap
14.095,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 14095.11 ViewSonic 24 Td2423 Full Hd Vga+dvı+hdmı+usb Type A 10 Parmak Dokunmatik MonitörSatıcı: Core Bilgisayar
14.685,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
8 14685.84 ViewSonic 23.6" DOKUNMATIK TD2423 7MS 60HZ HDMI-DVI KURUMSAL MONİTÖR 1920X1080Satıcı: MB TEKNOLOJİ
15.095,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
9 15095.83