ViewSonic VA24E2-H Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

ViewSonic VA24E2-H Monitör Fiyatları

Viewsonic VA24E2-H 23.8 Inç 144Hz 1ms Full Hd IPS Monitör - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: fırsatdiyarım | 8 yorum

3.906,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3906.00
Viewsonic Va24E2-H 24" 1 Ms Full Hd Ips 144 Hz Monitör

Satıcı: TiplemeGaming

3.956,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 3956.63
ViewSonic 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

4.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4080.00
Vıewsonıc Va24e2-h 23.8 1920x1080 Fhd Ips 1ms 144hz Monitör

Satıcı: herbirivar

4.109,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 4109.58
Vıewsonıc Va24e2-h 23.8 1920x1080 Fhd Ips 1ms 144hz Monitör

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ

4.183,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 4183.14
ViewSonic VA24E2-H 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

4.228,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 4228.12
Viewsonic Va24e2-H 23.8 İnç 144Hz 1Ms Full Hd Ips Monitör

Satıcı: SOFTTEK BİLİŞİM STORE

4.273,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 4273.10
Viewsonic Va24E2-H 24" 1 Ms Full Hd Ips 144 Hz Monitör

Satıcı: Betaplus

4.276,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 4276.73
ViewSonic VA24E2-H 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD IPS Monitör 4.099,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4109
ViewSonic VA24E2-H 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD IPS Monitör 4.099,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4109
ViewSonic 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: GamingGenTR

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4299.00
Vıewsonıc Va24e2-H 23.8 1920X1080 Fhd Ips 1Ms 144Hz Monitör

Satıcı: 2tbilgisayar

4.407,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

12 4407.10
ViewSonic VA24E2-H 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: Betaplus

4.491,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 4491.84
ViewSonic VA24E2-H 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: BETA PLUS

6.204,27 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6214.27

ViewSonic VA24E2-H Monitör Fiyat Geçmişi

ViewSonic VA24E2-H Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

ViewSonic VA24E2-H Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540.45 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 405.88 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 205.21 mm
• Ekran Genişliği 540.45 mm
• Ekran Yüksekliği 322.05 mm
• Ekran Derinliği 35.95 mm
• Ekran Ağırlığı 5.3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 26 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 20 W
• Güç Tüketimi (Eko) 13 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

ViewSonic VA24E2-H Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.