Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GTI-Bilişim | 5 yorum
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 5999.00 Viewsonic VA2715-2K-MHD 27" 75Hz 5ms (Hdmı+Display) Adaptivesync 2k MonitörSatıcı: Gti Bilişim
5.951,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 5951.04 Viewsonic VA2715-2K-MHD 27" 75Hz 5ms (Hdmı+Display) Adaptivesync 2k Monitör - 613 x 456 x 205 mmSatıcı: GTI Bilişim | 73 yorum
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 5999.00 ViewSonic Va2715-2k-mhd 27" 75hz 5ms (hdmı+display) Adaptivesync 2k MonitörSatıcı: Gti Bilişim | 9 yorum
6.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 6049.00 Viewsonic VA2715-2K-MHD 27" 75Hz 5ms (Hdmı+Display) Adaptivesync 2k MonitörSatıcı: GTI BİLİŞİM
6.057,75 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 6067.75 Viewsonic Va2715-2K-Mhd 27 Inç 75Hz 5Ms (Hdmi+Display) Adaptivesync 2K Monitör SiyahSatıcı: GTI Kurumsal Bilişim Teknolojileri
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 6299.00 VIEWSONIC VA2715-2K-MHD 68,58 cm 27 inç Adaptive Syn 2560x1440 16:9 5ms 2xHDMI DPSatıcı: Gti Bilişim
7.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 7199.00