Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

ViewSonic VA3209-MH Monitör Fiyatları

Viewsonic Va3209-Mh 31.5" 4 Ms Full Hd Ips 75 Hz Monitör

Satıcı: tulparlife

7.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 7695.00
Viewsonic VA3209-MH 31.5" 4 MS 75 Hz AdaptiveSync Full HD VGA Çerçevesiz IPS Monitör

Satıcı: arezteknoloji

7.925,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 7925.45
Viewsonic 31,5" VA3209-MH Fullhd 4ms 75HZ HDMI VGA Adaptıve Sync Cercevesız IPS Monıtor - 714 x 520 x 231

Satıcı: Teknopa Gsm | 36 yorum

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8250.00
ViewSonic 31,5" Va3209-mh Fullhd 4ms 75hz Hdmı Vga Adaptıve Sync Cercevesız Ips Monıtor

Satıcı: ApaStorE

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 8250.00
Viewsonic VA3209-MH 31.5" 4 MS 75 Hz AdaptiveSync Full HD VGA Çerçevesiz IPS Monitör

Satıcı: BilgiRize

8.369,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 8369.07
Hızlı Stok Vıewsonıc 31.5" IPS VA3209-MH 4ms 75HZ Hdmı-Dp Multımedya Monitör

Satıcı: MAGNUM

9.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 9999.90
Viewsonic Va3209-Mh 80 Cm (32 İnç) Ofis Monitörü (Full Hd, Ips, Hdmı, Vga, Hoparlörler, Göz Bakımı, Eko Modu) Siyah

Satıcı: ylmzhome

21.755,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 21755.60
ViewSonic 31,5" VA3209-MH FULLHD 4MS 75HZ HDMI VGA ADAPTIVE SYNC CERCEVESIZ IPS MONITOR

Satıcı: Erenler Ticaret

22.213,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 22213.61

ViewSonic VA3209-MH Monitör Fiyat Geçmişi

ViewSonic VA3209-MH Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

ViewSonic VA3209-MH Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 714 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 520 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 231 mm
• Ekran Genişliği 714 mm
• Ekran Yüksekliği 428 mm
• Ekran Derinliği 59 mm
• Ekran Ağırlığı 6.1 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.3 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 35 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 32 W
• Güç Tüketimi (Eko) 23 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

ViewSonic VA3209-MH Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

burak b**** Profil Resmi

9 yorum

burak b**** admin, youtube da inceleme videosu ekranın 2k olduğunu söylüyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey https://www.viewsonic.com/global/products/lcd/VA3209-MH
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.