Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

ViewSonic VG2408A-MHD Monitör Fiyatları

View Sonic VG2408A 24" 5 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: teknikom

6.335,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 6335.49
Kaktüs Jack Vıewsonıc 23.8 IPS VG2408A-MHD 5ms 100HZ Hdmı-Dp Pıvot Kurumsal Monitör

Satıcı: FONPAZAR

7.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 7750.00
ViewSonic 23.8¨ Workpro 5ms 100Hz 1920X1080 FHD Pivot Monitör

Satıcı: kuralay

7.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

3 7798.00
Viewsonic 23.8¨ Workpro Vg2408a-Mhd 5Ms 100Hz 1920X1080 Fhd Pivot Monitör

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

7.868,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 7868.00
Angoravi Vıewsonıc 23.8 IPS VG2408A-MHD 5ms 100HZ Hdmı-Dp Pıvot Kurumsal Monitör

Satıcı: kuralay

8.062,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 8062.38
Viewsonic 23.8¨ Workpro Vg2408a-Mhd 5Ms 100Hz 1920X1080 Fhd Pivot Monitör

Satıcı: Smallman

8.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 8220.00
Viewsonic 23.8¨ Workpro Vg2408A-Mhd 5Ms 100Hz 1920X1080 Fhd Pivot Monitör

Satıcı: pazareyle

8.271,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 8271.79
Viewsonic 23.8¨ Workpro Vg2408A-Mhd 5Ms 100Hz 1920X1080 Fhd Pivot Monitör

Satıcı: Pazareyle

8.581,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 8581.09
ViewSonic 23.8¨ Workpro 5ms 100Hz 1920X1080 FHD Pivot Monitör

Satıcı: mlzstore

13.327,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 13327.05
View Sonic VG2408A 24" 5 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: ernpazarlama

22.617,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 22617.00
Vıewsonıc Vg2408A Workpro Monıtor 23.8" 5Ms 100Hz 1920X1080 Fhd Usb Tılt Swıvel Pıvot Yukseklık Ayarı

Satıcı: Erenler Ticaret

23.589,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 23589.77

ViewSonic VG2408A-MHD Monitör Fiyat Geçmişi

ViewSonic VG2408A-MHD Monitör Ürün Ailesi

ViewSonic VG2408A-MHD Monitör 23.8 İnç 6.335,49 TL
ViewSonic VG2708A-MHD Monitör 27 İnç 14.747,50 TL

ViewSonic VG2408A-MHD Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

ViewSonic VG2408A-MHD Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +28 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 542 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 516.2 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 223 mm
• Ekran Genişliği 542 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 44 mm
• Ekran Ağırlığı 3.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 17 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 18 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 16 W
• Güç Tüketimi (Eko) 12 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

ViewSonic VG2408A-MHD Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.