Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
ViewSonic VG2755-2K 27" 5ms (HDMI+Display) QHD IPS Monitör
Satıcı: teknoraks | 22 yorum
19.166,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 19166.00
ViewSonic 27 VG2755-2K 2560x1440 60Hz 5ms Hdmı Dp Type-C IPS Monitör Satıcı: Teknoraks
19.106,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 19106.01
ViewSonic VG2755-2K (27" IPS QHD HDMI DP Type-C USB Hub Ergonomik Pivot Yükseklik-Ayarlı 40Tilt 3 Kenar Çerçevesiz) Ofis Monitörü Satıcı: Teknoraks
19.353,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 19363
Viewsonic Business Vg2755-2K 27” 60Hz 5Ms Hdmı+Usb-C Qhd Ips Led ( Vesa) Monitör
Satıcı: Teknoraks
19.754,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 19754.30
VIEWSONIC 27" IPS VG2755-2K 5MS 60HZ HDMI DP 2560X1440 KURUMSAL MONİTÖR Satıcı: Erenler Ticaret
46.761,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 46761.27
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM