Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ViewSonic Vp3256-4k 31.5 3840x2160 60hz 5ms Hdmı Dp Type-c Hdr10 Ips Monitör Satıcı: Aptek Teknoloji
29.692,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 29692.88
Viewsonic Vıewsonıc VP3256-4K 31.5" 5ms UHD 3840X2160 Dp HDMI USB Type-C Hoparlör Pivot IPS LED Monitör
Satıcı: Aptek | 4 yorum
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 29999.00
ViewSonic Vp3256-4k 31.5 3840x2160 60hz 5ms Hdmı Dp Type-c Hdr10 Ips Monitör Satıcı: Aptek Teknoloji
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 29999.00
Viewsonic VP3256-4K 32" 5 MS 60 Hz HDMI+DP IPS LED Monitör Satıcı: AptekTeknoloji
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 29999.00
ViewSonic VP3256-4K 31.5 3840x2160 60Hz 5ms HDMI DP Type-C HDR10 Curved IPS Monitör Satıcı: Aptekteknoloji
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 29999.00
Viewsonic Vp3256-4K 31.5 3840X2160 60Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Hdr10 Curved Ips Monitör
Satıcı: APTEK
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 29999.00
Viewsonic VP3256-4K 32" 5 MS 60 Hz HDMI+DP IPS LED Monitör Satıcı: ernpazarlama
63.323,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 63323.70
ViewSonic Vp3256-4k 31.5 3840x2160 60hz 5ms Hdmı Dp Type-c Hdr10 Ips Monitör Satıcı: Erenler Ticaret
66.047,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
8 66047.30
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM