Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

VıewSonic VX2479A-HD-PRO Monitör Fiyatları

Viewsonic VX2479A-HD-PRO 24 24 inç 240Hz Full HD IPS Monitör 1ms Tepki Süresi Ve FreeSync İle Oyun İçin Tasarlandı

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 11 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 5499.00
Viewsonic VX2479A-HD-Pro 24 inç 1 ms 240 hz IPS Gaming Monitör 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 5499.00
ViewSonic 24" FULLHD 1MS 240HZ IPS HDMI DP FREESYNC HDR10 SUPERCLEAR GAMING MONITOR

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5499.00
VIEWSONIC 24" VX2479A-HD-PRO 1Ms 240Hz FULL HD IPS GAMING MONITOR

1 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5499.00
ViewSonic VX2479A-HD-Pro 24 inç 1 ms 240 hz IPS Gaming Monitör

Satıcı: MediaMarkt

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5500.00
Vıewsonıc 24" Vx2479a-hd-pro 1ms 240hz Ips Hdmı Dp Gamıng Monıtor

Satıcı: mediamarkt

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5500.00
VIEWSONIC VX2479A-HD-Pro 24 inç 1 ms 240 hz IPS Gaming Monitör

Satıcı: MEDIAMARKT

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5500.00
Vıewsonıc 24" Vx2479a-hd-pro 1ms 240hz Ips Hdmı Dp Gamıng Monıtor

Satıcı: lugo

6.044,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6044.07
Vıewsonıc Vx2479a-Hd-Pro 24" 1Ms 240Hz Fullhd Ips Hdmı Dp Freesync Hdr10 Superclear Gamıng Monitör

Satıcı: Lugo

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6499.00
VIEWSONIC 24" VX2479A-HD-PRO FULLHD 1MS 240HZ IPS HDMI DP FREESYNC HDR10 SUPERCLEAR GAMING MONITOR

Satıcı: Lugo

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 6999.00
ViewSonic 24" VX2479A-HD-PRO 1ms 240Hz HDMI,DisplayPort FreeSync IPS Full HD Gaming Monitör 8.258,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 8268
Vıewsonıc Süperclear IPS ile Göz Yormayan Oyun 24" VX2479A-HD-PRO 1ms 240hz IPS Hdmı Dp Gamıng Monıtor - 240 hz - Siyah

Satıcı: HomeTech World

13.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 13850.00

VıewSonic VX2479A-HD-PRO Monitör Fiyat Geçmişi

VıewSonic VX2479A-HD-PRO Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

VıewSonic VX2479A-HD-PRO Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 541.86 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 411.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180 mm
• Ekran Genişliği 541.86 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 43.5 mm
• Ekran Ağırlığı 2.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 28 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 26 W
• Güç Tüketimi (Eko) 19 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

VıewSonic VX2479A-HD-PRO Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

tottenham Profil Resmi

83 yorum

tottenham Fiyatına göre mükemmel bir monitör. Renkler ve görüntü kalitesi çok güzel. Yüksek hz'li monitörlerin en olumsuz tarafı piksellerin çok belli olması ve görüntü kalitesinin kötü olması. Ghosting yok. Işık hızması hiç yok bunlar büyük nimet. Ölü piksel de yok tabi ki şans işi biraz. İlaç gibi geldi resmen.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.