Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Viewsonic VX2719-PC-MHD Monitör Fiyatları

Viewsonic 27 Vx2719-pc-Mhd 1ms 240 Hz 250 Nıts Freesync / G-sync 2xHDMI Dp Curve Gamıng Moiıtör Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Kinzy Teknoloji

5.867,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 5867.53
27 VIEWSONIC VX2719-PC-MHD 1MS 240HZ 250 NITS FREESYNC / G-SYNC 2xHDMI DP CURVE GAMING MONITOR Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Kinzy Teknoloji

5.952,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 5952.56
ViewSonic VX2719-PC-MHD 27" 1 MS 240 Hz FreeSync - G-Sync Full HD Curved VA LED Monitör Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Kinzy

6.044,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6044.07
Vıewsonıc 27 Vx2719-Pc-Mhd 1Ms 240Hz 250 Nıts Freesync / G-Sync 2Xhdmı Dp Curve Gamıng Monıtor Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: KİNZY

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6299.00
ViewSonic Vx2719-pc-mhd 1ms 240hz Curve Gaming Monitor + Woodpad 10 Grafik Tablet

Satıcı: Real Shop

15.569,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15569.22
ViewSonic VX2719-PC-MHD 27" 1 MS 240 Hz FreeSync - G-Sync Full HD Curved VA LED Monitör

Satıcı: bitechnology

16.739,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 16739.07
Vıewsonıc 27 Vx2719-Pc-Mhd 1Ms 240Hz 250 Nıts (Freesync G-Sync 2Xhdmı) Dp Curved Monıtor

Satıcı: ylmzhome

18.846,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18846.00
Vıewsonıc 27 VX2719-PC-MHD 1ms 240HZ 250 Nıts (Freesync G-Sync 2xhdmı) Dp Curved Monıtor

Satıcı: koçlar grup ticaret | 13 yorum

19.703,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 19703.00
Viewsonic 27 VX2719-PC-MHD 1ms 240hz 250 Nıts Freesync / G-Sync 2xhdmı Dp Curve Gamıng Monitör - Siyah

Satıcı: Blacktech

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 25000.00

Viewsonic VX2719-PC-MHD Monitör Fiyat Geçmişi

Viewsonic VX2719-PC-MHD Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Viewsonic VX2719-PC-MHD Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 475 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 225 mm
• Ekran Genişliği 611 mm
• Ekran Yüksekliği 363 mm
• Ekran Derinliği 75 mm
• Ekran Ağırlığı 3.3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 35 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 31 W
• Güç Tüketimi (Eko) 26 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Viewsonic VX2719-PC-MHD Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.