Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

ViewSonic VX2779A-HD-PRO Monitör Fiyatları

ViewSonic 27" FHD 1Ms 240Hz gaming monitör

Satıcı: Kinzy

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 6549.00
Vıewsonıc 27" Vx2779a-hd-pro 1ms 240hz Hdmı Dp Gamıng Monıtor

Satıcı: PivotExpert

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 6999.00
ViewSonic VX2779A-HD-PRO 27" 1 ms Full HD IPS 240 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Pivot Expert

6.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6999.01
ViewSonic VX2779A-HD-Pro 27 IPS 1MS 240Hz IPS Gaming Monitör

Satıcı: PivotExpert

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7299.00
Vıewsonıc 27" VX2779A-HD-PRO Fullhd 1ms 240HZ IPS HDMI Dp Freesync HDR10 Superclear Gamıng Monıtor

Satıcı: PivotExpert | 1 yorum

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7899.00
Viewsonic VX2779A-HD-Pro 27 IPS 1MS 240Hz Gaming Monitör 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 7999.00
Vıewsonıc 27" Vx2779a-hd-pro 1ms 240hz Hdmı Dp Gamıng Monıtor

Satıcı: mediamarkt

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 8000.00
ViewSonic VX2779A-HD-PRO 27" 1 ms Full HD IPS 240 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: MEDIAMARKT

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8000.00
Vıewsonıc Vx2779a-Hd-Pro 27 1Ms 240Hz Gamıng Monıtor

Satıcı: Netsiparis

13.032,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 13032.00
Vıewsonıc 27" Ips Vx2779a-Hd-Pro 1Ms 240Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

13.226,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 13226.80
VIEWSONIC 27 IPS VX2779A-HD-PRO 1MS 240HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

13.271,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 13271.00
VIEWSONIC 27" VX2779A-HD-PRO FULLHD 1MS 240HZ IPS HDMI DP FREESYNC HDR10 SUPERCLEAR GAMING MONITOR

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

13.364,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 13364.58
VIEWSONIC 27" VX2779A-HD-PRO FULLHD 1MS 240HZ IPS HDMI DP FREESYNC HDR10 SUPERCLEAR GAMING MONITOR

Satıcı: onlinealisverisyap

13.519,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 13519.80

ViewSonic VX2779A-HD-PRO Monitör Fiyat Geçmişi

ViewSonic VX2779A-HD-PRO Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

ViewSonic VX2779A-HD-PRO Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 453.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 181.5 mm
• Ekran Genişliği 615 mm
• Ekran Yüksekliği 363.8 mm
• Ekran Derinliği 46 mm
• Ekran Ağırlığı 3.7 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 20 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 28 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 34 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 30 W
• Güç Tüketimi (Eko) 24 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

ViewSonic VX2779A-HD-PRO Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.