Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

ViewSonic VX27G1-HD Monitör Fiyatları

27" Vıewsonıc Vx27g1-Hd Full Hd Ips 1Ms 180Hz 2Xhdmı+Dp Monitör Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: KİNZY

5.414,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 5414.10
VIEWSONIC 27" VX27G1-HD 1Ms 180Hz FULL HD IPS GAMING MONITOR

4 yorum

6.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 6449.00
ViewSonic VX27G1-HD 27 inç 180Hz 1ms Full HD G-Sync IPS Gaming Monitör

Satıcı: netsipariş

10.715,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 10715.88
Viewsonic Vx27g1-hd 27 İnç 180hz 1ms Full Hd G-sync Ips Gaming Mo

Satıcı: Netsiparis

11.105,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 11105.04
Viewsonic Vx27g1-hd 27 İnç 180hz 1ms Full Hd G-sync Ips Gaming Mo

Satıcı: onlinealisverisyap

11.160,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11160.54
VIEWSONIC 27 IPS VX27G1-HD 1MS 180HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

11.381,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 11381.00
Vıewsonıc 27" Ips Vx27g1-Hd 1Ms 180Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

11.502,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 11502.80
ViewSonic VX27G1-HD 27" 180Hz 1Ms HDMI+DP HDR FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

11.594,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 11594.31
VIEWSONIC 27" IPS VX27G1-HD 1MS 180HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR

Satıcı: netsiparis

12.011,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 12011.50
Vıewsonıc Vx27g1-Hd Oyun Monıtoru 27 1Ms 180Hz Ips 1920X1080

Satıcı: ylmzhome

16.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 16349.10

ViewSonic VX27G1-HD Monitör Fiyat Geçmişi

ViewSonic VX27G1-HD Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

ViewSonic VX27G1-HD Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 615.07 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 454.06 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 201.8 mm
• Ekran Genişliği 615.07 mm
• Ekran Yüksekliği 364.1 mm
• Ekran Derinliği 47.96 mm
• Ekran Ağırlığı 3.1 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 31 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 29 W
• Güç Tüketimi (Eko) 18 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

ViewSonic VX27G1-HD Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mehmet K*** S********* Profil Resmi

1 yorum

Mehmet K*** S********* @epey üründe yükseklik ayarı ve pivot gibi özellikler yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Mehmet K*** S********* Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.