Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: atesavm | 16 yorum
8.170,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 8170.00 VIEWSONIC 32" IPS VX3276-2K-MHD-2 75Hz HDMI-DP Tasarım Monitörü (2560x1440)Satıcı: ATEŞ AVM
8.385,30 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 8395.3 ViewSonic Vıewsonıc 32" Ips Vx3276-2k-mhd-2 75hz Hdmı-dp Tasarım Monitörü (2560X1440)Satıcı: Osmanlı Bilgisayar
8.470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 8470.00 VIEWSONIC 32" VX3276-2K-MHD-2 4Ms 75Hz 2K IPS HDMI DP İNCE ÇERÇEVESİZ MONİTÖR7 yorum
8.677,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8677.87 ViewSonic 32 Vx3276-2k-mhd-2 2560x1440 75hz 4ms Hdmi Dp Mdp Adaptive Sync Ips MonitorSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
8.825,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 8825.00 VIEWSONIC 32" VX3276-2K-MHD-2 75Hz 2K IPS (2xHDMI+DP) Ultra İnce Çerçevesiz MonitörSatıcı: haveForce | 78 yorum
15.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 15599.00