Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

ViewSonic VX3276-MHD-3 Monitör Fiyatları

Viewsonic tasarım monitör VX3276-MHD-3, 80 cm (32 inç), Full-HD, IPS panel, HDMI, DP, Eye-Care, Eco-Mod, hoparlör, gümüş siyah

Satıcı: Proof Teknoloji

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 10009
ViewSonic 32 Vx3276-mhd-3 Ips Panel Fullhd 75hz Dsub+hdmı Multımedıa Çerçevesiz Tasarım Monıtor

Satıcı: Proof Teknoloji

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 10999.00
Viewsonic 32 VX3276-MHD-3 IPS PANEL FULLHD 75HZ DSUB+HDMI ÇERÇEVESİZ MONİTÖR

Satıcı: PROOF TEKNOLOJİ

11.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11159.00
Viewsonic VX3276-MHD-3 32" IPS FHD 75 Hz DSUB+HDMI MM Monitör

Satıcı: Proof

11.159,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 11159.07
32 VIEWSONIC VX3276-MHD-3 FHD IPS 75HZ 250 NITS DSUB+HDMI+DP ÇERÇEVESİZ TASARIM MONITOR

Satıcı: Proof Teknoloji

11.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11399.05
Viewsonic 32 Vx3276-Mhd-3 Ips Panel Fullhd 75Hz Dsub+Hdmı Multımedıa Çerçevesiz Tasarım Monıtor

Satıcı: Proof Teknoloji

11.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 11399.10
Viewsonic 32 VX3276-MHD-3 IPS PANEL FULLHD 75HZ  DSUB+HDMI MULTIMEDIA ÇERÇEVESİZ TASARIM MONITOR

Satıcı: Proof Teknoloji

11.639,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 11639.03
Viewsonic 32 VX3276-MHD-3 IPS PANEL FULLHD 75HZ  DSUB+HDMI MULTIMEDIA ÇERÇEVESİZ TASARIM MONITOR - 713x504x230

Satıcı: Proof Teknoloji | 121 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 11999.00

ViewSonic VX3276-MHD-3 Monitör Fiyat Geçmişi

ViewSonic VX3276-MHD-3 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

ViewSonic VX3276-MHD-3 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -4 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 713 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 504 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 230 mm
• Ekran Genişliği 713 mm
• Ekran Yüksekliği 416 mm
• Ekran Derinliği 38 mm
• Ekran Ağırlığı 5.6 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Gümüş & Gri
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 37 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 40 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 36 W
• Güç Tüketimi (Eko) 26 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

ViewSonic VX3276-MHD-3 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.