4.0 (1 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i Monitör Fiyatları

Xiaomi G Pro 27I P27QBA-RGPGL 27" 1 Ms 2k Pivot IPS 180 Hz Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

15.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 15399.00
Xiaomi G Pro 27İ P27qba-Rgpgl 27" 1 Ms 2K Pivot Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

15.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 15399.00
Xiaomi Mini LED LCD Monitör G Pro 27i Eu 1 Ms Ful Hd 180 Hz 2560 x 1440 LCD Monitör - Siyah-Beyaz - Siyah - Beyaz

Satıcı: mobilepoint | 16 yorum

18.689,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 18689.72
Xiaomi G Pro 27I P27Qba-Rgpgl 27 1 Ms 2K Pivot Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü 18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 18499.00
Xiaomi G Pro 27i P27qba-rgpgl 27 180hz 1ms 2k Qhd Mini Led Cece5xıa0017

Satıcı: FURYLEVEL

18.878,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 18878.07
Xiaomi Mini Led Lcd Monitör G Pro 27İ Eu 1 Ms Ful Hd 180 Hz 2560 X 1440 Lcd Monitör

Satıcı: MobilePoint

19.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 19299.00
Xiaomi Mini Led Gaming Monitör G Pro 27İ EU 1 mS Ful Hd 180 Hz

Satıcı: Nesiltech Teknoloji

20.369,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 20369.03
Xiaomi G Pro 27i P27QBA-RGPGL 27″ 180Hz 1ms 2K QHD Mini LED Gaming (Oyuncu) Monitör 22.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 22779.00
Xiaomi Mini LED LCD Monitör G Pro 27i Eu 1 Ms Ful Hd 180 Hz 2560 x 1440 LCD Monitör - Siyah-Beyaz - Siyah - Beyaz

Satıcı: Bizce Avm | 16 yorum

27.114,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 27114.06

Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i Monitör Fiyat Geçmişi

Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -35 º
• Swivel Aralığı (+) +35 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.35 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 526.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 169.45 mm
• Ekran Genişliği 613.35 mm
• Ekran Yüksekliği 364.95 mm
• Ekran Derinliği 68.47 mm
• Ekran Ağırlığı 4.82 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah & Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 24 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 65 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 6941948703193

Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Arda A**** Profil Resmi

18 yorum

Arda A**** https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/162090475

https://www.technopat.net/sosyal/konu/xiaomi-g-pro-27i-miniled-ips-monitoer-alinir-mi.3879122/post-29008876
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.