Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Castrol Edge 0W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyatları

Castrol Edge Titanıum Fst Benzin+Dizel 0W-30 4Lt

Satıcı: Atmaca Otomotiv

2.165,00 TL

(541,25 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2165.00
Castrol Edge 0W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: SAYOTO

3.115,50 TL

(778,88 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3115.50
Castrol Edge 0W-30 4 Lt Tam Sentetik Motor Yağı

Satıcı: Oilmarkt

3.224,60 TL

(806,15 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3224.60
Castrol Edge 0W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: sayoto

3.350,00 TL

(837,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 3350.00
Castrol Edge Titanium 0W-30 4 Lt Tam Sentetik Motor Yağı 3.351,53 TL

(837,88 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3361.53
Castrol 404 0/30 (0W30 0 30) 4Lt Edge Dpf W

Satıcı: OTOMARMARA

3.379,00 TL

(844,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3379.00
Castrol Edge 0W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 Litre 3.451,81 TL

(862,95 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3461.81
Castrol Edge 0W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 Litre

Satıcı: AutoMarkt

3.481,90 TL

(870,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3481.90
Castrol Edge 0W-30 4 Lt Motor Yağı - 2025

Satıcı: HERTURLUYEDEKPARCA

3.499,00 TL

(874,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3499.00
Castrol Edge 0W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: Castrol

3.640,00 TL

(910,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 3640.00
Castrol Edge 0W-30 Modern Motorlar İçin Tam Sentetik Güç (4 Lt)

Satıcı: İZMİR YAĞ SANAYİ

4.873,29 TL

(1.218,32 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4883.29
Castrol Edge 0W-30 4 Lt Tam Sentetik Motor Yağı (2 Adet)

Satıcı: Oilmarkt

6.445,70 TL

(1.611,43 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6445.70

Castrol Edge 0W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyat Geçmişi

Castrol Edge 0W-30 Motor Yağı Ürün Ailesi

Castrol Edge 0W-30 1 litre Motor Yağı 1 litre 932,30 TL(932,30 TL/litre)
Castrol Edge 0W-30 4 litre Motor Yağı 4 litre 2.165,00 TL(541,25 TL/litre)

Castrol Edge 0W-30 Motor Yağı (4 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Castrol Edge 0W-30 Motor Yağı (4 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.