Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Castrol GTX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyatları

Castrol Gtx 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

1.520,80 TL

(380,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1520.80
Castrol Gtx 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 X 4 Litre (1 Koli)

Satıcı: Motor Yağ Market

5.890,80 TL

(368,18 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5890.80
Castrol Gtx 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 2 X 4 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

2.994,70 TL

(374,34 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2994.70
Castrol Gtx 5W-30 C4 4 Lt Tam Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Satıcı: Oilmarkt

1.606,50 TL

(401,63 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1606.50
Castrol Gtx 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L 4 L

Satıcı: SAYOTO

1.627,50 TL

(406,88 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1627.50
Castrol Gtx 5W-30 C4 Tam Sentetik Dpf Motor Yağı 4 L 4 L

Satıcı: SAYOTO

1.627,50 TL

(406,88 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1627.50
Castrol GTX 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: Ustaparçacı

1.645,00 TL

(411,25 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1645.00
Castrol GTX 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: hilmiotomotiv

1.650,00 TL

(412,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1650.00
Castrol GTX 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: mge-akaryakit

1.673,07 TL

(418,27 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1673.07
Castrol Gtx 5W-30 C4 4 Lt Motor Yağı

Satıcı: MGE AKARYAKIT

1.675,10 TL

(418,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1675.10
Castrol Gtx 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 Litre + Y. Antifriz 1,5 L

Satıcı: Motor Yağ Market

1.685,80 TL

(421,45 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1685.80
Castrol Gtx 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 Litre + K. Antifriz 1,5 L

Satıcı: Motor Yağ Market

1.697,80 TL

(424,45 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1697.80
Castrol GTX 5W-30 C4 4 Lt Tam Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Satıcı: OİLMARKT

1.708,07 TL

(427,02 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 1718.07
Castrol GTX 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: sayoto

1.750,00 TL

(437,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 1750.00
Castrol GTX 5W-30 C4 Tam Sentetik DPF Motor Yağı 4 L

Satıcı: sayoto

1.750,00 TL

(437,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 1750.00
Castrol Gtx 5W-30 C4 4 Lt Motor Yağı - 2025

Satıcı: Maxidepo

1.760,90 TL

(440,23 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1760.90
Castrol GTX 5W-30 C4 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: Castrol

1.830,00 TL

(457,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

17 1830.00
Castrol GTX 5W-30 C4 Tam Sentetik DPF Motor Yağı 4 L

Satıcı: MAXIDEPO

1.870,00 TL

(467,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

18 1870.00

Castrol GTX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyat Geçmişi

Castrol GTX 5W-30 Motor Yağı Ürün Ailesi

Castrol GTX 5W-30 1 litre Motor Yağı 1 litre 411,70 TL(411,70 TL/litre)
Castrol GTX 5W-30 4 litre Motor Yağı 4 litre 1.520,80 TL(368,18 TL/litre)

Castrol GTX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Castrol GTX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.