Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 Motor Yağı (1 litre) Fiyatları

Castrol Gtx 10W-40 Sentetik Motor Yağı 1 Litre (A3/B4)

Satıcı: Motor Yağ Market

342,70 TL

(342,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 342.70
Castrol Gtx 10W-40 A3/B4 Yarı Sentetik Motor Yağı 2 X 1 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

605,80 TL

(302,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 605.80
Castrol GTX 10W-40 A3/B4 Yarı Sentetik Motor Yağı 2 x 1 L

Satıcı: kesedostu

625,66 TL

(312,83 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 625.66
Castrol Gtx 10W-40 A/B Yarı Sentetik Motor Yağı 1 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

352,50 TL

(352,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 352.50
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: PARCASEPETTE

362,00 TL

(362,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 362.00
Castrol Gtx Ultraclean 10W-40 1 Lt Sentetik Motor Yağı

Satıcı: Oilmarkt

362,60 TL

(362,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 362.60
Castrol Gtx Ultraclean 10W-40 A3/B4 1 Lt

Satıcı: SAYOTO

362,70 TL

(362,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 362.70
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: kesedostu

363,40 TL

(363,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 363.40
Castrol GTX 10W-40 A3/B4 Yarı Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: kesedostu

363,40 TL

(363,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 363.40
Castrol Gtx Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: tozlumadeniyag

371,00 TL

(371,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 371.00
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: tozlumadeniyag

374,00 TL

(374,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 374.00
Castrol 10W40 Gtx Ultraclean Ab 1Lt

Satıcı: PARÇASEPETTE

397,60 TL

(397,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 397.60
Castrol 10W40 Gtx Ultraclean Ab 1Lt

Satıcı: PARÇASEPETTE

397,60 TL

(397,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 397.60
Castrol 10W40 Gtx Ultraclean Ab 1Lt

Satıcı: PARÇA SEPETTE

397,60 TL

(397,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 397.60
Castrol Gtx Ultraclean 10W-40 A/B Motor Yağı 1 Litre 2 Adet

Satıcı: AutoMarkt

803,50 TL

(401,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

15 803.50
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 1 Lt Sentetik Motor Yağı 414,05 TL

(414,05 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 424.05
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A/B Motor Yağı 1 Litre 2 Adet (Acı Kahve)

Satıcı: AutoMarkt

851,76 TL

(425,88 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

17 861.76
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: Oilmarkt

426,00 TL

(426,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

18 426.00
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: bidunyaparcaofficial

475,00 TL

(475,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

19 475.00
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: yilmazyatirim

475,00 TL

(475,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

20 475.00
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: uzmanotomarket

500,00 TL

(500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

21 500.00
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A/B Motor Yağı 1 Litre (Acı Kahve) 509,96 TL

(509,96 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

22 519.96
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 Sentetik Motor Yağı 1 L

Satıcı: MAXIDEPO

520,00 TL

(520,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

23 520.00

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 Motor Yağı (1 litre) Fiyat Geçmişi

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 Motor Yağı Ürün Ailesi

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 1 litre Motor Yağı 1 litre 342,70 TL(302,90 TL/litre)
Castrol GTX Ultraclean 10W-40 4 litre Motor Yağı 4 litre 999,00 TL(242,48 TL/litre)

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 Motor Yağı (1 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 Motor Yağı (1 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.