Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Motul 6100 SYN-clean FE 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyatları

6100 Syn-Clean Fe 5W-30 4 Litre

Satıcı: ESBODE

1.577,90 TL

(394,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 1577.90
MOTUL 6100 SYN-CLEAN FE 5W30 4 LT

Satıcı: İZMİR YAĞ SANAYİ | 1 yorum

1.579,28 TL

(394,82 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

53 sn önce

2 1589.28
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W30 4 Lt

Satıcı: Oilmarkt

1.723,50 TL

(430,88 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1723.50
MOTUL 6100 SYN-Clean FE 5W30 4 Lt 1.765,80 TL

(441,45 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

48 sn önce

4 1775.8
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W30 - 4 Litre Dpf Partiküllü Acea C2-C3

Satıcı: Yagcarsisi

1.775,60 TL

(443,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1775.60
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W-30 Dpf Partiküllü Acea C2-C3 Motor Yağı 4 L

Satıcı: yagcarsisi

1.841,40 TL

(460,35 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1841.40
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W-30 Dpf Partiküllü Acea C2-C3 Motor Yağı 4 L

Satıcı: Oilmarkt

1.889,00 TL

(472,25 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1889.00
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W30 4L

Satıcı: mastermadeniyağlar

1.944,00 TL

(486,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1944.00
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W-30 Dpf Partiküllü Acea C2-C3 Motor Yağı 4 L

Satıcı: PSAOtomotiv1

1.950,00 TL

(487,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 1950.00
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W-30 % 100 Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: vizyonarc

2.075,00 TL

(518,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2075.00
Motul 6100 Syn-Clean Fe 5W-30 % 100 Sentetik Motor Yağı 4 L 4 L

Satıcı: arte

2.500,00 TL

(625,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2500.00

Motul 6100 SYN-clean FE 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyat Geçmişi

Motul 6100 SYN-clean FE 5W-30 Motor Yağı Ürün Ailesi

Motul 6100 SYN-clean FE 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

• SAE Sınıfı 5W-30
• ACEA Sınıfı C2 C3
• API Sınıfı SP

Motul 6100 SYN-clean FE 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.