Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyatları

Petrol Ofisi Maxima Cx 5W-30 4 Litre Partiküllü Dpf Motor Yağı

Satıcı: Motor Yağ Market

1.349,80 TL

(337,45 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1349.80
Petrol Ofisi Maxima Cx 5W-30 Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 X 4 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

5.204,80 TL

(325,30 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5204.80
Petrol Ofisi Maxima Cx Tam Sentetik 5W-30 4 L Motor Yağı 2 X 4 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

2.651,80 TL

(331,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2651.80
Petrol Ofisi Cx 5W-30 4 Lt Tam Sentetik Motor Yağı 2026 Üretim

Satıcı: ALBA DIŞ TİCARET

1.395,00 TL

(348,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1395.00
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: tozlumadeniyag | 391 yorum

1.407,12 TL

(351,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1407.12
Petrol Ofisi Maxima Cx 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: tozlumadeniyag

1.410,70 TL

(352,68 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1410.70
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: yagcarsisi

1.427,55 TL

(356,89 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1427.55
Petrol Ofisi Maxıma Cx 5W30 4 Lt

Satıcı: SAYOTO

1.441,50 TL

(360,38 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1441.50
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: ALBADIŞTİCARET

1.470,00 TL

(367,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1470.00
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: endlessauto

1.475,00 TL

(368,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1475.00
Petrol Ofisi Cx 5W-30 Dpf Uyumlu Tam Sentetik 4 Litre Motor Yağı (01/2026 Üretim)

Satıcı: Ömer Oto Yedek Parça

1.504,00 TL

(376,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1504.00
Petrol Ofisi Maxima Cx 5W-30 4 Lt Motor Yağı - 2025

Satıcı: belsinpetrol

1.551,60 TL

(387,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1551.60
Petrol Ofisi Maxima Cx 5W-30 4 Lt Tam Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Satıcı: Oilmarkt

1.570,80 TL

(392,70 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1570.80
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 4 Lt Tam Sentetik Partiküllü Motor Yağı 1.671,67 TL

(417,92 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 1681.67
Petrol Ofisi Maxima Cx 5W-30 4 Lt Motor Yağı

Satıcı: MGE AKARYAKIT

1.725,40 TL

(431,35 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1725.40
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: belsinpetrol

1.757,00 TL

(439,25 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 1757.00
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: Oilmarkt

1.767,00 TL

(441,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

17 1767.00
Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: kardemotomotiv

2.000,00 TL

(500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

18 2000.00

Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyat Geçmişi

Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Petrol Ofisi Maxima CX 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.