Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyatları

Petrol Ofisi Maxima Xt 5W-30 4 Litre Motor Yağı - Benzin, Dizel

Satıcı: Motor Yağ Market

1.159,80 TL

(289,95 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1159.80
Petrol Ofisi Maxima Xt 5W-30 Sentetik Motor Yağı 4 X 4 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

4.446,70 TL

(277,92 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4446.70
Petrol Ofisi Maxima Xt 5W-30 4 Lt

Satıcı: ALBA DIŞ TİCARET

1.162,50 TL

(290,63 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1162.50
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Sentetik Motor Yağ 4 L

Satıcı: kesedostu

1.204,12 TL

(301,03 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 1204.12
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: kesedostu

1.204,12 TL

(301,03 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 1204.12
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 API SL/CF Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: belsinpetrol

1.213,65 TL

(303,41 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 1213.65
Petrol Ofisi Maxima Xt 5W-30 4 Litre Tam Sentetik Motor Yağı (05/2025 Üretim)

Satıcı: Ömer Oto Yedek Parça

1.269,00 TL

(317,25 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1269.00
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Sentetik Motor Yağ 4 L

Satıcı: tozlumadeniyag

1.276,00 TL

(319,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 1276.00
Petrol Ofisi Maxima Xt 5W-30 Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: tozlumadeniyag

1.282,50 TL

(320,63 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1282.50
Petrol Ofisi Maxima Xt 5W-30 4 Lt Tam Sentetik Motor Yağı

Satıcı: Oilmarkt

1.290,40 TL

(322,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1290.40
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 API SL/CF Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: tozlumadeniyag

1.320,00 TL

(330,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 1320.00
Petrol Ofisi Maxima Xt 5W-30 4 Lt Motor Yağı - 2025

Satıcı: belsinpetrol

1.327,30 TL

(331,83 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1327.30
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 API SL/CF Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: omerotoyedekparca

1.350,00 TL

(337,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 1350.00
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 4 Lt Tam Sentetik Motor Yağı 1.386,84 TL

(346,71 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 1396.84
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 API SL/CF Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: Oilmarkt

1.463,00 TL

(365,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 1463.00
Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 API SL/CF Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: ENGİNPETROL

1.560,00 TL

(390,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

16 1560.00

Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyat Geçmişi

Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Motor Yağı Ürün Ailesi

Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Petrol Ofisi Maxima XT 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.