Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Shell Helix HX3 20W-50 Motor Yağı (4 litre) Fiyatları

Shell Helix Hx3 20W/50 4Lt Üretim 2025

Satıcı: Özlü Ticaret

879,00 TL

(219,75 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 879.00
Shell Helix Hx3 20W-50 Motor Yağı 4Lt Ü.t:2024

Satıcı: Atmaca Otomotiv

1.075,70 TL

(268,93 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1075.70
Shell Helix Hx3 20W-50 Motor Yağı 4 L

Satıcı: ATMACAOTOMOTİV

1.092,27 TL

(273,07 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1092.27
Shell Helix Hx3 20W-50 Motor Yağı 4 Litre

Satıcı: AutoMarkt

1.160,60 TL

(290,15 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1160.60
Shell Helix HX3 20W-50 Motor Yağı 4 Litre 1.185,91 TL

(296,48 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1195.91
Shell Helix Hx3 20W50 - 4 Litre

Satıcı: Yagcarsisi

1.334,00 TL

(333,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1334.00
Shell Helix Hx3 20W-50 Motor Yağı 4 L

Satıcı: automarkt

1.365,60 TL

(341,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1365.60
Shell Helix Hx3 20W-50 Motor Yağı 4 L

Satıcı: petromarkt

1.500,00 TL

(375,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1500.00
Shell Helix Hx3 20W-50 Motor Yağı 4 L

Satıcı: turkoil-market

1.749,99 TL

(437,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1749.99
Shell Helix Hx3 20W-50 Motor Yağı 4 L

Satıcı: mge-akaryakit

1.766,07 TL

(441,52 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 1766.07

Shell Helix HX3 20W-50 Motor Yağı (4 litre) Fiyat Geçmişi

Shell Helix HX3 20W-50 Motor Yağı Ürün Ailesi

Shell Helix HX3 20W-50 4 litre Motor Yağı 4 litre 879,00 TL(219,75 TL/litre)
Shell Helix HX3 20W-50 1 litre Motor Yağı 1 litre Fiyat bulunamadı

Shell Helix HX3 20W-50 Motor Yağı (4 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Shell Helix HX3 20W-50 Motor Yağı (4 litre) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

doan ş****** Profil Resmi

1 yorum

doan ş****** ben aktif bir şekilde aracımda kullanmaya başladım aracım renault express 1.9 diesel mechanical enjection öncesinde petrol ofisi kullanmıştım hiç memnun kalmamıştım sabahları aracım bir tık düzensiz çalışıyordu ve çok motor sesi ve titreşim vardı yağın 0 zamanındada bu yağı koyalı bi 4 ay oldu ben çok memnun kaldım açıkçası motorun farkedilir şekilde ilk çalıştırışta yağ soguk olduğu için o detonasyonu kalmadı aynı zamanda yağ ve motor sıcaklığı ideal değerlere gelincede bi sıkıntı yaratmıyor yağ kaçağım vardı külbütör kapağında geçti motor sıcakkenki anlık devirlenmesinde boştayken bi artış oldu fark edilir şekilde bayaa kesinlikle öneririm ilçenizde shell varsa ordan almanızı öneririm öyle mineral yağı vs gözünüzü korkutanlara kanmayın . Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.