Araç Tipi:
Yağ Tipi:
Hacim:
SAE Sınıfı:

Shell Helix HX8 Synthetic ECT C3 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyatları

Shell Helix Hx8 Ect C3 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: DuoLight

1.799,10 TL

(449,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1799.10
Shell Helix Hx8 Ect C3 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: ATMACAOTOMOTİV | 848 yorum

1.916,46 TL

(479,12 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1916.46
Shell Helix Hx8 5W-30 Ect C3 Sentetik Motor Yağı 4 Litre

Satıcı: Motor Yağ Market

1.923,70 TL

(480,93 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1923.70
Shell Helix Hx8 Ect 5W-30 4 Lt Motor Yağı - 2024

Satıcı: Atmaca Otomotiv

1.932,90 TL

(483,23 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1932.90
Shell Helix Hx8 Ect C3 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: TuttoMotors

2.350,00 TL

(587,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 2350.00
Shell Helix Hx8 Ect C3 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L

Satıcı: otoakabe

2.400,00 TL

(600,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2400.00
Shell Helıx Hx8 Syn Ect C3 5W30 4L

Satıcı: mastermadeniyağlar

2.404,80 TL

(601,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2404.80
Shell Helix Hx8 Ect C3 5W-30 Dpf Partiküllü Tam Sentetik Motor Yağı 4 L + 1 L

Satıcı: yagcarsisi

2.464,50 TL

(616,13 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 2464.50

Shell Helix HX8 Synthetic ECT C3 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Fiyat Geçmişi

Shell Helix HX8 Synthetic ECT C3 5W-30 Motor Yağı Ürün Ailesi

Shell Helix HX8 Synthetic ECT C3 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

• SAE Sınıfı 5W-30
• ACEA Sınıfı C3

Shell Helix HX8 Synthetic ECT C3 5W-30 Motor Yağı (4 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.