Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: OilCompany
1.550,00 TL(85,16 TL/litre)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1560 SHELL Rimula R4 X 15w/40 18 LtSatıcı: Tuğpetrolürünleri
1.799,00 TL(98,85 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 1799.00 Shell Rimula R4 x 15W-40 Cı-4 Teneke Motor Yağı 16 KGSatıcı: yagcarsisi
1.827,63 TL(100,42 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 1827.63 Shell Rimula R4 X 15W-40 16 Lt Agir Hizmet Dizel Motor YagiSatıcı: Oilmarkt
1.848,51 TL(101,57 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1848.51 SHELL RIMULA R4 X 15W40 18LTSatıcı: KARSAN TİCARET
1.890,00 TL(103,85 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1890.00 Shell Rimula R4 x 15W-40 Ağır Hizmet Motor Yağı 16 KGSatıcı: Oilmarkt | 11 yorum
2.089,00 TL(114,78 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 2089.00 SHELL Rımula R4 X 15w-40 18 Lt (ÜRETİM YILI 2023)Satıcı: OİLMARKT
2.105,00 TL(115,66 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 2105.00 SHELL RIMULA R4 X 15W40 18LTSatıcı: SDS GRUP MADENİ YAĞLAR
2.150,00 TL(118,13 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 2150.00 Shell Rimula R4 X 15W-40 16 Kg Motor Yağı ( Üretim Yılı: 2021 ) 2.250,00 TL(123,63 TL/litre)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2260 SHELL Rımula R4 X 15w-40 18 Lt (ÜRETİM YILI 2023)Satıcı: EYLÜL OTOMOTİV VE PETROL ÜRÜNLERİ
2.257,50 TL(124,04 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 2257.50 SHELL Rimula R4 X 15W 40 Motor Yağı 18LTSatıcı: YEŞİL TARIM TİCARET PAZARLAMA
2.775,00 TL(152,47 TL/litre)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 2775.00