Güç:
Kullanım Tipi:
Güç Kaynağı:
Ahşap Kesim Kapasitesi:

Einhell GC-EC 7520 T Budama Testeresi Fiyatları

Einhell GC-EC 7520 T Elektrikli Dal Budama (750 W, 18 cm kesme uzunluğu, 11 m/s maks. zincir hızı, otomatik zincir yağlama)

Satıcı: Amazon.com.tr

3.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 3440
Einhell GC-EC 7520 T Elektrikli Dal Budama - 4501240

Satıcı: hırdavatekpres

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 3290.00
Einhell GC-EC 7520 T Elektrikli Dal Budama - 4501240

Satıcı: KazımoğluHırdavat

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 3490.00
Einhell Gc-Ec 7520 T Elektrikli Yüksek Dal Budama

Satıcı: hırdavatekspres

3.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3719.10
Einhell Gc-Ec 7520 T Elektrikli Yüksek Dal Budama 4501240

Satıcı: makina27

3.791,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3791.30
Einhell GC-EC 7520 T Elektrikli Yüksek Dal Budama 4.158,62 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4168.62
Einhell GC-EC 7520 T, Elektrikli Dal Budama - 4501240

Satıcı: makina27

4.553,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4553.01
Einhell GC-EC 7520 T, Elektrikli Dal Budama - 4501240

Satıcı: Einhell TR

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4599.00
Einhell GC-EC 7520 T Elektrikli Yüksek Dal Budama

Satıcı: MEDİXOTOPTAN

6.117,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 6117.62
Einhell Elektrikli Direk Testere Gc-Ec 7520 T (750 W, 18 Cm Kesme Uzunluğu, 11 M/S Maks. Zincir Hızı

Satıcı: Toy Fox

7.844,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7854.99

Einhell GC-EC 7520 T Budama Testeresi Fiyat Geçmişi

Einhell GC-EC 7520 T Budama Testeresi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Budama Testeresi
• Güç Kaynağı Elektrik
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Diğer Özellikler Açma-Kapama Düğmesi Aletsiz Zincir Germe Dönebilir Sap Otomatik Zincir Yağlama Pala Kılıfı Seviye Göstergeli Yağ Tankı Tek Elle Kullanıma Uygun Yüksek Dal Budama

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 750 W
• Yağ Kapasitesi 100 ml
• Pala Boyu 20 cm
• Zincir Hızı 11 m/sn
• Zincir Tipi 3/8 inç
• Ahşap Kesim Kapasitesi 180 mm

TASARIM VE AKSESUAR

Einhell GC-EC 7520 T Budama Testeresi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.