Kullanım Yeri:
Ürün Şekli:
Uzunluk:
322 mm
Genişlik:
292 mm
Sensör Uyumu:
Taban:
Kullanım Yüzeyi:
Aydınlatma:
Yok

Trust BigFoot XL Mouse Pad Fiyatları

Trust 23728 Bigfoot XL Mousepad - Siyah

Satıcı: Teknosa | 3 yorum

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 359.00
Trust 23728 Bigfoot Xl Mousepad Siyah

Satıcı: teknosa

350,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 350.03
Trust 23728 Bigfoot XL Mousepad Siyah

Satıcı: Teknosa

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 359.00
Trust Bigfoot XL jel fare altlığı (ekstra büyük fare yüzeyi 255 x 295 mm, ergonomik yumuşak jel bilek desteği, sıvı kontrol için yüzey yapısı) siyah

Satıcı: ares

408,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 418.99
Trust 23728 Bigfoot XL Siyah Mousepad 359,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 369
Trust 23728 Bigfoot Xl Mousepad Siyah

Satıcı: Netsiparis

548,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 548.23
Trust 23728 Bigfoot Xl Mousepad

Satıcı: Elektro Sepeti

572,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 572.10
Trust 23728 Bigfoot Xl Mousepad

Satıcı: TrendJet

577,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 577.15
Trust 23728 Bigfoot XL Bilek Destekli Jel Mouse Pad

Satıcı: netsipariş

593,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 593.83
Trust 23728 Bigfoot Xl Bilek Destekli Jel Mouse Pad

Satıcı: ElitStore

599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 599.20
Trust 23728 Bigfoot XL Mousepad Siyah

Satıcı: elitstore

644,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 644.30

Trust BigFoot XL Mouse Pad Fiyat Geçmişi

Trust BigFoot XL Mouse Pad Temel Özellikleri

322 mm
292 mm
Yok
Bilek Desteği:
Var

Trust BigFoot XL Mouse Pad Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM VE BOYUTLAR

• Ürün Şekli Oval
• Aydınlatma Yok
• Baskı Yok
• Taban Renk Seçenekleri Siyah
• Boyut XL
• Uzunluk 322 mm
• Genişlik 292 mm
• Kalınlık 19 mm

Trust BigFoot XL Mouse Pad Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.