Çalışma Şekli:
Koruma Sınıfı:
Otomatik Ölçüm:
Var
Ekran Ölçü Değeri:
AC Gerilim (Düşük):
4000 mV
AC Gerilim (Yüksek):
600 V
DC Gerilim (Düşük):
4000 mV
DC Gerilim (Yüksek):
600 V

Uni-T UT123 Dijital Multimetre Fiyatları

Unıt Ut-123 Cep Tipi Mini Dijital Multimetre

Satıcı: Yaman Elektronik

650,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 650.10
Polotech Unit UT-123 Cep Tipi Mini Dijital Multimetre

Satıcı: Hırdavatshow

705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 705.00
Uni-T UT123 Cep Tipi Mini Multimetre

Satıcı: olcualetlerisepeti

765,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 765.16
Uni-T UT123 Cep Tipi Mini Multimetre

Satıcı: hirdavatshow

785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 785.00
Unit Ut123 Cepte Taşınabilir Dijital Led Ekranlı Multimetre Ölçü Aleti

Satıcı: hırdavatshow

790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 790.00
UNI-T UT 123 CEP TİPİ DİGİTAL MULTIMETRE

Satıcı: TBY ELEKTRİK

839,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 849.21
Polotech Unit UT-123 Cep Tipi Mini Dijital Multimetre

Satıcı: Ceta Elektronik

864,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 864.08
Unit Ut123 Cepte Taşınabilir Dijital Led Ekranlı Multimetre Ölçü Aleti

Satıcı: Kozmonet

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 879.00
Uni-T Ut123 Cep Tipi Dijital Led Ekranlı Multimetre

Satıcı: ennalbur

891,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 891.70
Unıt Ut-123 Cep Tipi Mini Dijital Multimetre

Satıcı: Ceta Elektronik

861,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 871.12
Unı-t Ut 123 Cep Tip Dijital Multimetre

Satıcı: Ceta Elektronik

882,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 892

Uni-T UT123 Dijital Multimetre Fiyat Geçmişi

Uni-T UT123 Dijital Multimetre Temel Özellikleri

Var
4000 mV
600 V
4000 mV
600 V
Direnç (Düşük):
400 Ω
Direnç (Yüksek):
20 MΩ

Uni-T UT123 Dijital Multimetre Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖLÇÜM ARALIKLARI

• DC Gerilim (Düşük) 4000 mV
• DC Gerilim (Yüksek) 600 V
• AC Gerilim (Düşük) 4000 mV
• AC Gerilim (Yüksek) 600 V
• Direnç (Düşük) 400 Ω
• Direnç (Yüksek) 20 MΩ
• Sıcaklık (Düşük) -40 ℃
• Sıcaklık (Yüksek) 300 ℃

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Yükseklik 130 mm
• Genişlik 65 mm
• Derinlik 28 mm
• Ağırlık 130 g

Uni-T UT123 Dijital Multimetre İle En Çok Karşılaştırılan Multimetreler

Uni-T UT123 Dijital Multimetre Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.