Çalışma Şekli:
Koruma Sınıfı:
Otomatik Ölçüm:
Yok
Ekran Ölçü Değeri:
AC Gerilim (Düşük):
200000 mV
AC Gerilim (Yüksek):
600 V
DC Gerilim (Düşük):
200 mV
DC Gerilim (Yüksek):
600 V

Uni-T UT33B+ Dijital Multimetre Fiyatları

UNI-T UT 33B+ DİJİTAL MULTİMETRE

Satıcı: NET GLOBAL

581,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 591
Uni-T Ut33b+ Dijital Multimetre

Satıcı: ELEKTRİK MAĞAZA

601,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 601.60
Uni-T UT-33B+ Dijital Multimetre

Satıcı: perpaotomasyon

626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 626.00
Unit Ut33b+ Unit Multimetre Ölçü Aleti

Satıcı: eraysan

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 699.00
İntec Dijital Multimetre Ölçü Aleti Unit Ut33b+

Satıcı: Kozmonet

726,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 726.00
Unit Ut33b 600v Ac/dc Dijital Multimetre Ölçü Aleti

Satıcı: Levon Tools

751,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 751.60
Unı-t Ut 33B+ Dijital Mulimetre Ac/Dc 600v Dc 10a UT33B+

Satıcı: Hatfon Elektronik

704,73 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 714.73
Unit UT-33B+ Dijital Multimetre

Satıcı: BİLMATE

727,41 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 737.41
Eyka Elektronik Unı-T Ut33b+ Dijital Multimetre Ölçü Aleti

Satıcı: Can Elektrik

789,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 789.60
Unit UT-33B+ Dijital Multimetre Ölçüm Cihazı Dc Ac Akım Ölçer

Satıcı: AYTTİCARET

956,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 956.64
UNI-T UT33B+ Dijital Multimetre Ölçü Aleti Kırmızı

Satıcı: CanElektrik

978,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 978.11

Uni-T UT33B+ Dijital Multimetre Fiyat Geçmişi

Uni-T UT33B+ Dijital Multimetre Temel Özellikleri

Yok
200000 mV
600 V
200 mV
600 V
Akım (Düşük):
0.2 mA
Akım (Yüksek):
10 A
Direnç (Düşük):
200 Ω
Direnç (Yüksek):
20 MΩ

Uni-T UT33B+ Dijital Multimetre Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖLÇÜM ARALIKLARI

• DC Gerilim (Düşük) 200 mV
• DC Gerilim (Yüksek) 600 V
• AC Gerilim (Düşük) 200000 mV
• AC Gerilim (Yüksek) 600 V
• Akım (Düşük) 0.2 mA
• Akım (Yüksek) 10 A
• Direnç (Düşük) 200 Ω
• Direnç (Yüksek) 20 MΩ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Yükseklik 134 mm
• Genişlik 77 mm
• Derinlik 47 mm
• Ağırlık 206 g

Uni-T UT33B+ Dijital Multimetre Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.