Çalışma Şekli:
Koruma Sınıfı:
Otomatik Ölçüm:
Yok
Ekran Ölçü Değeri:
AC Gerilim (Düşük):
200000 mV
AC Gerilim (Yüksek):
600 V
DC Gerilim (Düşük):
200 mV
DC Gerilim (Yüksek):
600 V

Uni-T UT33C+ Dijital Multimetre Fiyatları

UNI-T UT33C+, otomatik ölçek seçimi, voltmetre, ampermetre, AC/DC voltaj ve akım ölçer, direnç, kapasitans, sıcaklık ile taşınabilir dijital multimetre

Satıcı: NET GLOBAL

651,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 661.92
Unit UNI-T UT33C+DİJİTAL MULTİMETRE-ÖLÇÜ ALETİ

Satıcı: Kozmonet

692,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 692.00
Unit Ut 33D+ 600V 10A Dijital Multimetre

Satıcı: Yaman Elektronik

743,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 743.90
Uni-T UT-33C + 600 V Dijital Multimetre Ölçü Aleti

Satıcı: perpaotomasyon

745,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 745.30
Unit UNI-T UT33C+DİJİTAL MULTİMETRE-ÖLÇÜ ALETİ

Satıcı: WekaElektrik

749,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 749.81
Unı-t Ut33c+ Dijital Multimetre

Satıcı: Kaşe_Dünyası

764,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 764.00
UNI-T UT 33C+ Dijital Multimete UT33C+

Satıcı: ELE-SAN TEKNOLOJİ

781,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 791.32
Unı-t Ut 33C+ Dijital Multimete Ac/Dc 600v Dc 10a °C UT33C+

Satıcı: TheGoldenbee

809,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 819.1
Unı-t Ut 33C+ Dijital Multimete Ac/Dc 600v Dc 10a °C UT33C+

Satıcı: Hatfon Elektronik

810,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 820.6
Unı-T Ut33C+Dijital Multimetre-Ölçü Aleti

Satıcı: CanElektrik

865,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 865.65
Unit Unı-t Ut 33c+ Dijital Multimetre Ölçü Aleti Ut33c+ Ut-33c+ Ut33+

Satıcı: CanElektrik

889,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 889.11
Unit Unı-T Ut33c+ Dijital Multimetre

Satıcı: ELE-SAN TEKNOLOJİ MARKET

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 890.00
Unit UT-33C+ 600v Dijital Multimetre

Satıcı: KONDANSATORNET

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 909

Uni-T UT33C+ Dijital Multimetre Fiyat Geçmişi

Uni-T UT33C+ Dijital Multimetre Temel Özellikleri

Yok
200000 mV
600 V
200 mV
600 V
Akım (Düşük):
2 mA
Akım (Yüksek):
10 A
Direnç (Düşük):
200 Ω
Direnç (Yüksek):
20 MΩ

Uni-T UT33C+ Dijital Multimetre Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖLÇÜM ARALIKLARI

• DC Gerilim (Düşük) 200 mV
• DC Gerilim (Yüksek) 600 V
• AC Gerilim (Düşük) 200000 mV
• AC Gerilim (Yüksek) 600 V
• Akım (Düşük) 2 mA
• Akım (Yüksek) 10 A
• Direnç (Düşük) 200 Ω
• Direnç (Yüksek) 20 MΩ
• Sıcaklık (Düşük) -40 ℃
• Sıcaklık (Yüksek) 1000 ℃

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Yükseklik 134 mm
• Genişlik 77 mm
• Derinlik 47 mm
• Ağırlık 206 g

Uni-T UT33C+ Dijital Multimetre Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.