Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
2 litre
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
3.6 kg

Ariete Gourmet Pro Moderna 1782 Mutfak Robotu Fiyatları

Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Siyah 1782/02

Satıcı: Kırcı Home

9.181,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 9181.60
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Siyah 1782/02

Satıcı: BİG MAĞAZA

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 9009
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Beyaz 1782/01

Satıcı: BİG MAĞAZA

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 9009
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Kırmızı 1782/00

Satıcı: BİG MAĞAZA

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 9010
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Kırmızı 1782/00

Satıcı: Kırcı Home

9.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 9780.00
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Siyah 1782/02

Satıcı: Big Mağaza

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 9999.00
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Beyaz 1782/01

Satıcı: Big Mağaza

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 9999.00
Arıete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Beyaz 1782/01

Satıcı: BİG MAĞAZA

10.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10619.10
Arıete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Siyah 1782/02

Satıcı: BİG MAĞAZA

10.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10619.10
ARIETE Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Siyah

Satıcı: BİG MAĞAZA

11.033,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11033.00
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Siyah 1782/02

Satıcı: BİG MAĞAZA

11.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11280.00
ARIETE Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Beyaz

Satıcı: BİG MAĞAZA

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11999.00
Ariete Gourmet Pro Moderna Mutfak Robotu Beyaz 1782/01

Satıcı: BİG MAĞAZA

13.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 13160.00

Ariete Gourmet Pro Moderna 1782 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Ariete Gourmet Pro Moderna 1782 Mutfak Robotu Temel Özellikleri

Güç:
2
2 litre
Var
3.6 kg

Ariete Gourmet Pro Moderna 1782 Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı Siyah
• Yükseklik 44 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik 27.5 cm
• Ağırlık 3.6 kg

Ariete Gourmet Pro Moderna 1782 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.