Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Arnica Prokit 444 Mini GH21030 Mutfak Robotu Fiyatları

Arnica Gh21031 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu Siyah Rose

Satıcı: Etinova

2.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 2924.00
Arnica Gh21031 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: umut ticaret

3.185,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 3185.10
Arnica Gh21031 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: Tıkla sipariş et

3.185,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 3185.10
Arnica Prokit 444 Mini GH21030 Mutfak Robotu Beyaz

Satıcı: SNL-MARKETT

3.282,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3282.00
Arnica Prokit 444 Mini GH21030 Mutfak Robotu Beyaz

Satıcı: Saltoğlu

3.306,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3306.73
Arnica GH21031 Prokit 444 Mini 1 LT Mutfak Robotu rose-siyah

Satıcı: UmutTicaret

3.356,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 3356.00
Arnica GH21031 Prokit 444 Mini 1 LT Mutfak Robotu rose-siyah

Satıcı: Etinova

3.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 3390.00
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu Siyah Rose

Satıcı: Etinova

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 3400.00
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu, Beyaz, Standart

Satıcı: Amazon.com.tr

3.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 3573
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu Siyah Rose

Satıcı: LuraTürkiye

3.638,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 3638.40
Arnica Gh21031 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu Siyah Rose

Satıcı: LUXAMON SHOP

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 3750.00
Arnica 444 Prokit Mini 600 W Çok Fonksiyonlu Mutfak Robotu-GH21030 4.957,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 4967.51
Arnica Prokit 444 Mini Beyaz GH21030 Çok Amaçlı Çok Fonksiyonlu Robot - Bej

Satıcı: woodhub

10.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 10800.00

Arnica Prokit 444 Mini GH21030 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Arnica Prokit 444 Mini GH21030 Mutfak Robotu Temel Özellikleri

Güç:
2
Var

Arnica Prokit 444 Mini GH21030 Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arnica Prokit 444 Mini GH21030 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.