Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Arnica Prokit Mini 444 Mutfak Robotu Fiyatları

Arnica Gh21032 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: umut ticaret

2.936,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2936.10
Arnica Gh21032 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: Tıkla sipariş et

2.936,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2936.10
Arnica GH21031 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu 3.046,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3056.4
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu Siyah Rose

Satıcı: Online Elektronik

3.104,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 3104.00
Arnica 444 Prokit Mini 600 W Çok Fonksiyonlu Mutfak Robotu - Beyaz

Satıcı: SNL-MARKETTT | 477 yorum

3.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3239.00
Arnica Gh21032 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu 600 W 1 lt Kapasite Kırmızı Renkli Fonksiyonel Alet

Satıcı: SNL-MARKETTT | 477 yorum

3.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3395.00
Arnica Prokit 444 Mini 600 W Kırmızı Mutfak Robotu Gh21032

Satıcı: SNL-MARKETT

3.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3395.00
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu, 1 L Hazne, 600 W, Hamur Karıştırma, Kırmızı

Satıcı: umutticaret

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 3409
Arnica 21030 Prokıt 444 Mını Mutfak Robotu

Satıcı: SNL-MARKETT

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3399.00
Arnica GH21031 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: ETİNOVA

3.400,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3410
Arnica GH21032 Prokit 444 Mini 1 LT Mutfak Robotu kirmizi

Satıcı: UmutTicaret

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 3599.00
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: LuraTürkiye

3.638,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

12 3638.40
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu bej

Satıcı: luraturkiye

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 3790.00
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu, 600 W, 1 L Hazne, Hamur Karıştırma, Paslanmaz Çelik Bıçak, Rose

Satıcı: LURA TÜRKİYE

3.791,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

14 3801
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: Buevin

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 3999.00
Arnica Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Satıcı: Evcimo Home

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 4999.00

Arnica Prokit Mini 444 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Arnica Prokit Mini 444 Mutfak Robotu Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arnica Prokit Mini 444 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.