Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
1 litre
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu Fiyatları

Arzum Ar1064 Maxthon Mutfak Robotu (Siyah) (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.817,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 1827.9
Arzum Ar1064 Arzum Maxthon Mutfak Robotu Hanesi - Akşam Güneşi

Satıcı: PremiumMarket

4.183,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4183.00
Arzum Maxthon Mutfak Robotu 1 lt Kapasite Siyah Renk Yerli Üretim ve Ergonomik Tasarım

Satıcı: ucuzasatar | 637 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4399.00
Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu, Siyah

Satıcı: UcuzaSatar

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 5009
Arzum Ar1064 Maxthon Mutfak Robotu - Beyaz

Satıcı: APASTORE

5.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5339.10
Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu - Siyah

Satıcı: teknodeposu

5.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 5419.00
Arzum Maxthon Siyah 1000 W Mutfak Robotu Ar1064

Satıcı: Teknodeposu

5.739,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5739.60
Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu siyah

Satıcı: teknodeposu

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 6349.00
Arzum AR1064 Maxthon 1.2 LT Mutfak Robotu beyaz

Satıcı: aycicegi

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 6349.00
Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu Beyaz

Satıcı: Günebakan

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 6599.00
Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu Beyaz

Satıcı: Günebakan

6.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 6599.10
Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu Beyaz

Satıcı: Günebakan

6.599,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 6609.34
Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu - Siyah

Satıcı: teknodeposu

11.969,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 11969.05

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu Temel Özellikleri

Güç:
2
1 litre
Var

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.