Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
1 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
3.7 kg

Bosch MCM3501M Mutfak Robotu Fiyatları

Bosch MCM3501M Mutfak Robotu - 800 W Güç, 1 Litre Kapasite, Paslanmaz Çelik Bıçaklar ve Çok Fonksiyonlu Aksesuarlar

Satıcı: Ege Magaza | 405 yorum

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 6900.00
Bosch Mcm3501m 800 Mutfak Robotu

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

6.722,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6722.10
Bosch MCM3501M 2.3 LT Mutfak Robotu gri-siyah

Satıcı: seckindtm

6.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 6919.00
Bosch MCM3501M 2.3 LT Mutfak Robotu gri-siyah

Satıcı: doganlardtm

6.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 6940.00
Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu Multitalent 3 800 W Siyah, Paslanmaz Çelik

Satıcı: Alya Teknoloji

6.946,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6946.40
BOSCH MCM3501M MUTFAK ROBOTU

Satıcı: kapidakifirsat

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 7099.00
Bosch MCM3501M Mutfak Robotu - 800 W Güç, 1 Litre Kapasite, Paslanmaz Çelik Bıçaklar ve Çok Fonksiyonlu Aksesuarlar

Satıcı: Aslanbey DTM | 405 yorum

7.313,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 7313.08
BOSCH MCM3501M MUTFAK ROBOTU

Satıcı: yılmazev

7.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 7630.00
Bosch MCM3501M 800 Mutfak Robotu

Satıcı: No1 Shopping Centre

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8299.00
Bosch MCM3501M Kompakt Mutfak Robotu 800 W

Satıcı: BOYACILAR OTOMOTİV MOBİLYA PETROL

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 8399.00
BOSCH Mutfak Robotu 800 W Siyah

Satıcı: duru ev aletleri

8.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 8730.00
BOSCH Mutfak Robotu 800 W Siyah

Satıcı: SERGİ MOBİLYA BOSCH

8.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 8730.00
Bosch Mcm3501M Mutfak Robotu 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 8799.00
Bosch Mcm3501m Multitalent 3 800 W Mutfak Robotu Siyah 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8799.00

Bosch MCM3501M Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Bosch MCM3501M Mutfak Robotu Temel Özellikleri

Güç:
2
1 litre
Var
3.7 kg

Bosch MCM3501M Mutfak Robotu Özellikleri

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Inox Siyah
• Yükseklik 37.5 cm
• Genişlik 22 cm
• Derinlik 26 cm
• Ağırlık 3.7 kg

Bosch MCM3501M Mutfak Robotu İle En Çok Karşılaştırılan Mutfak Robotu Ürünleri

Bosch MCM3501M Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.